کتاب صوتی نقطه کانونی

برایان تریسی
 • مترجم: تیم ترجمه رادیو مثبت
 • گوینده: مهبد قناعت پیشه
 • مدت زمان: 51 دقیقه
 • ناشر صوتی: رادیو مثبت
(دیدگاه 2 کاربر)

68,000 تومان

آنچه خواهید شنید

معرفی کتاب صوتی «نقطه کانونی»

هر زمان که فکر می کنید تمرکز خود را از دست داده اید، این کتاب را بخوانید.

 • چطور می­ توان هم در کار موفق بود و هم در زندگی شخصی؟
 • چگونه می­ توانیم زمان خود را کنترل کنیم؟
 • چرا بعضی از افراد موفق­ تر از دیگران هستند؟
 • سریع ­ترین راه رسیدن به اهداف چیست؟

بیشتر ما انسان ­ها روزانه کارهای خیلی زیادی داریم، اما زمان کافی برای انجام آن ها نداریم. مسئولیت ­ها و وظایف زیاد شغلی در کنار زندگی شخصی باعث شده تا احساس نارضایتی و خستگی بر ما غلبه کرده و مانع از رسیدن ما به موفقیت شود. بنابراین زمان کوتاه برای انجام کارها و مسئولیت­ های زیادی که بر دوش می ­کشیم، مشکل بزرگی است که در عصر اطلاعات و تکنولوژی با آن دست و پنجه نرم می کنیم.

برای حل این چالش بزرگ و طاقت فرسا، موفقیت در کار و زندگی شخصی و مدیریت درست زمان و اولویت­ بندی کارها باید از نقطه­ ی کانونی توصیف شده توسط برایان تریسی کمک بگیریم.

برایان تریسی معتقد است راز واقعی دستاوردهای بالا این است که بدانید چگونه "نقطه کانونی" خود را پیدا کنید.

اینوگرافی کتاب صوتی نقطه کانونیبرایان تریسی از جمله نویسندگان و سخنرانان انگیزشی، موفقیت، رهبری و مدیریت در جهان است که بسیاری از کتاب­ های او تا به حال به بیش از 20 زبان دنیا ترجمه شده است.

او با تجربه­ ای که طی 25 سال از تحقیق در مورد رفتارها و عادت­ های افراد موفق به دست آورده، کتاب نقطه­ ی کانونی را در بازار عرضه کرد؛ تا بدین صورت مردم را در راه رسیدن به اهداف و موفقیت­ هایشان همراه با مدیریت درست کارها و مسئولیت­ های روزانه سوق دهد. او بهترین ایده های مربوط به مدیریت شخصی را در کتاب نقطه­ ی کانونی در یک برنامه ساده و با کاربرد آسان گردآوری کرده است.

نقطه­ ی کانونی چیست؟

منظور از نقطه­ ی کانونی بهترین ایده­ ها و استراتژی­ ها برای یک مدیریت درست جهت رسیدن به هدف و موفقیت است.

اینوگرافی کتاب صوتی نقطه کانونیبرایان تریسی در این کتاب صوتی با بهره گیری از اصولی که افراد موفق بارها و بارها امتحان کرده و به اهدف خود دست یافتند، به تشریح نحوه­ ی مدریت زندگی و رسیدن به آرامش ذهنی و درونی پرداخته است.

کتاب صوتی نقطه کانونی به شنوندگان کمک می کند تا زندگی خود را در هفت حوزه اصلی تجزیه و تحلیل کنند و به آن ها نشان می دهد که چگونه می توانند اهداف و برنامه های متمرکز را در هر حوزه توسعه دهند.

این کتاب صوتی پرفروش به سؤالاتی مانند "چگونه می توانم کنترل زمان و زندگی خود را بدست آورم؟ چگونه می توانم به حداکثر موفقیت شغلی دست یابم و زندگی شخصی ام را متعادل کنم؟ چگونه می توانم به همه اهداف خود دست پیدا کنم؟" پاسخ می دهد.

اینوگرافی کتاب صوتی نقطه کانونیکتاب صوتی نقطه کانونی به خوانندگان نشان می دهد كه چگونه در مورد آنچه می خواهند شفاف باشند و چگونه می توانند رضایت عالی را چه از نظر شخصی و چه از لحاظ حرفه ای به دست آورند.

شنیدن کتاب صوتی نقطه­ ی کانونی چه سودی دارد؟

نقطه ­ی کانونی کتابی است که به همه ­ی افرادی که به دنبال موفقیت در کسب و کار و زندگی شخصی خود یا در واقع مدیریت درست زمان برای انجام تمامی مسئولیت­ های خود هستند، پیشنهاد می­ شود؛ چرا که پس از شنیدن این کتاب صوتی، تعیین هدف برای رسیدن به جنبه­ های مهم زندگی و اولویت بندی خواسته­ ها را فرا می­گیرید.

در این کتاب صوتی به ابتدایی ­ترین مرحله تا رسیدن به قله ­های موفقیت و اوج اشاره شده است. این کتاب صوتی همچنین به تکنیک ­های تمرکز روی خواسته ­های مهم،‌ تصمیم گیری درست و اولویت بندی، مدیریت زمان، خواستن، صبر و اراده­ ی لازم به منظور افزایش سرعت و کیفیت زندگی، بدون هیچ محدودیتی پرداخته است.

مفاهیمی که در این کتاب صوتی با آن آشنا می شوید:

 1. یافتن نقطه­ ی کانونی با شناسایی شغل یا هدف مورد نظر
 2. شناسایی کارهایی که سودی ندارند اما زمان زیادی می ­برند
 3. مسئولیت کامل هر چیزی که هستید و هر چیزی که برایتان پیش می­ آید را به عهده بگیرید
 4. انرژی و تمرکزتان را معطوف به فعالیت خاصی که مشغول آن هستید، کنید
 5. هر عادتی را که دوست دارید یا لازم می ­دانید که داشته باشید را با کار کردن روی آن، یاد بگیرید
 6. برای کنترل بهتر کارها، افزایش درآمد و کیفیت زندگی، شاخ و برگ­ های اضافی را دور بریزید و کارها را ساده کنید
 7. استفاده از اهرم­ هایی نظیر تجربه، انرژی، موفقیت، شکست و اعتبار دیگران

برای رسیدن به موفقیت باید با به کارگیری و برنامه ریزی درست کارها، مسئولیت ­ها، عادات و زمان خود را کنترل و مدیریت کنید. به یاد داشته باشید که هر روزه هزاران نفر به دلیل نداشتن تکنیک­ های درست مدیریتی در کار و زندگی خود شکست خورده و نا امید می­ شوند، از این رو سعی کنید تا حداقل یک بار با گوش دادن به کتاب صوتی نقطه­ ی کانونی اثر برایان تریسی به مشکلات خود در راه رسیدن به اهداف و موفقیت­ ها پایان دهید. این کتاب صوتی با آموزش درست عادت­ های مناسب، برنامه ریزی، اولویت بندی و انجام کارها و فعالیت­ های مهم به صورت روزانه و به ترتیب، بیشترین کمک را در مدیریت زمان به شما می کند.

 

دیدگاه کاربران

 1. کاربر 4955328 گفته:

  بسیار عالی بود

 2. rasoolkarimi گفته:

  کتاب های رادیومثبت بخصوص با گویندگی جناب قناعت پیشه بالاترین کیفیت رو دارن، تشکر