درباره ما

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

به طور کلی افرادی که به مطالعه علاقه‌مندند، قطعا از نقش کلیدی کتاب در زندگی‌شان مطلع هستند. کتاب‌خوانی علاوه بر اینکه بر دانش و اطلاعات مفید فرد در زمینه های مختلف می‌افزاید، تفکرات شما را نسبت به زندگی متفاوت کرده و دیدتان نسبت به جهان پیرامون تان نیز عوض خواهد شد.

مشغله کاری یکی از بزرگترین علت‌های کاهش سرانه مطالعه در دنیا می‌باشد. اما به لطف حضور کتاب های صوتی این نقصان جبران شده است.

کتاب های صوتی رادیو مثبت

رادیو مثبت در همین راستا خود را موظف دانسته تا با ارائه کتاب های صوتی با بالاترین کیفیت به شما عزیزان برای تعیین هدف، تغییر سبک غلط زندگی و رسیدن به قله‌های موفقیت کمک کند. مجموعه رادیو مثبت با سابقه‌ای درخشان در زمینه‌ی تولید کتاب های صوتی، بیش از ۴ سال است که در این زمینه مشغول به فعالیت می باشد و ترویج فرهنگ کتاب خوانی، خاصه با بهره گیری از مزایای کتاب های صوتی را جز وظایف انسانی و اخلاقی خود می داند.

ما در تهیه کتاب های صوتی سعی کرده ایم با همکاری ناشران معروف از میان کتاب های موجود در بازار، پر فروش ترین کتاب های دنیا را برگزینیم. این کتاب ها با وفاداری به متن و حفظ حقوق نویسنده کتاب، توسط گروه مترجمین حرفه ای رادیو مثبت ترجمه می شود و سپس با همکاری گویندگان معروف صداوسیما بازخوانی شده، ضبط می شود و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

مزایای کتاب های صوتی رادیو مثبت

از مهم‌ترین مزایای رادیو مثبت می توان به این نکته اشاره کرد که کتاب های صوتی این مجموعه به دلیل ترجمه و بیان هوشمندانه می تواند مهارتهای تفکر را در شما قوت بخشد و به شما کمک کند تا بهتر بیاندیشید.

در حقیقت زمانی که شما با چشم مطالعه می کنید، مغزتان ابتدا به تحلیل و رمزگشایی لغات می پردازد، اما در شنیدن کتاب های صوتی، این مرحله از فرایند مطالعه حذف شده است و با گوش دادن به مطالب فایل صوتی، شما اقدام به ساخت یک حافظه ی فعال می کنید که کاملا آماده ی آموختن است که به این ترتیب قدرت درک شما نیز افزایش خواهد یافت.

شنیدن کتاب های صوتی رادیو مثبت به یادگیری و درک مطالب عمق بیشتری می دهد و زمانی که شما عمیقا چیزی را درک کردید، به سادگی آن را فراموش نخواهید کرد و آن مطلب جزئی از وجود شما خواهد شد که به مرور زمان تاثیر مثبت آن را در زندگی خود خواهید دید.

یکی از مهم ترین مزایای کتاب های صوتی این است که شما می توانید مطالعه ی آن ها به زمان‌هایی اختصاص دهید که جز زمان‌های از دست رفته برای شما محسوب می‌شود، مثل اوقاتی که شما در اتوبوس یا مترو به سر می‌برید.

 

بسیار خرسندیم که در مجموعه رادیو مثبت با هدف بهبود سطح کیفی زندگی افراد جامعه در جهت تولید کتاب های صوتی گام مثبتی برداشته‌ایم و جهت نیل به این مهم، این فایل‌های صوتی را با به کارگیری گویندگان و دوبلرهای حرفه‌ای، محبوب و مشهور ارائه کرده‌ایم.

کتاب های صوتی تولید شده توسط گروه رادیو مثبت در کلیه‌ی زمینه‌ها با موضوعات انگیزشی، روانشناسی، کسب و کار، مدیریت و رهبری و … ارائه شده است. از همراهی و حمایت شما دوستان گرامی در تمامی این سال‌ها سپاسگزاریم

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]