درباره ما

سلام

 

ممکنه این سوال توی ذهنتون به وجود اومده باشه که رادیو مثبت دقیقاً چیه و چه کار میکنه ؟

رادیومثبت، یه انتشاراتِ مستقله که کتابهاش رو به صورت صوتی منتشر می‌کنه.

افرادی که توی تیم رادیو مثبت مشغول به کار هستن، روی مراحل تولیدِ محصولات، دقت زیادی به خرج میدن. تمام تلاش ما برای اینه که در نهایت، محصول باکیفیت، قابل قبول و کاربردی برای مخاطبامون تولید کنیم.

ما در رادیومثبت کتاب‌های مشهور و پرفروش بین‌المللی رو ترجمه می‌کنیم. بعد از اون، متن کتاب‌ها رو ویراستاری می‌کنیم تا برای خوانش صوتی، روان‌ و راحت باشن. در مرحله‌ی پایانی، کتاب‌ها توسط گویندگان ما خوانده شده و آماده‌ی انتشار در وبسایت میشن.

تا حالا شده وقتی که به یه کتاب صوتی گوش می‌کنید، احساس کرده باشید متن نامفهومه و یا خیلی باید دقت کنید تا متوجه بشید کتاب درباره‌ی چی حرف می‌زنه؟

این مشکل معمولا به خاطر ترجمه‌ی ضعیف متن کتاب و یا عدم ویرایش صحیح برای تبدیل کتاب به نسخه‌ی صوتی، اتفاق می‌افته.  ما در رادیومثبت سعی می‌کنیم کتابها رو به بهترین شکل، برای خوانش صوتی آماده کنیم.

 

یک خواهش از شما دوستان عزیز

ممکنه بتونید کتاب‌های ما (یا بقیه‌ی ناشران) رو از کانال‌های غیرقانونی و وبسایت‌های نامعتبر دانلود کنید. ولی لطفاً توجه داشته باشید که ادامه دادن این مسیر برای ما، بدون همراهی شما دوستان گرامی ممکن نیست. اگر مخاطبان به جای خرید کتاب از ناشران اصلی، کتاب‌ها رو دانلود یا کپی کنن، کم‌کم ما هم توانمون رو برای تولید و ارائه‌ی اثر باکیفیت، از دست می‌دیم.

از همه‌ی شما ممنونیم که از محصولات اصلی منتشر شده در وبسایت رسمی رادیومثبت استفاده می‌فرمایید تا ما هم با انگیزه و توان بیشتر، به تولید و انتشار آثار باکیفیت ادامه بدیم. راستی، فراموش نکنید که خوندن نظرات، پیشنهادات و بازخوردهای شما، ما رو خیلی خوشحال می‌کنه و بهمون کمک می‌کنه تا آثار بهتری تولید کنیم.

با تشکر از شما 

تیم رادیومثبت

 

همکاران ما:

مدیر پروژه: وحید سجاد

طراح و مدیر فنی سایت: حمید رضایزدانی

ادمین سایت : سحر اکبریان

سرپرست ویراستاری: رها خلیلی

گرافیک :فاطمه مسلم زاده

نویسنده محتوای وب سایت :ساجده کاشانی