قصه ما :

به طور کلی افرادی که به مطالعه علاقه‌مندند، قطعا از نقش کلیدی کتاب در زندگی‌شان مطلع هستند. کتاب‌خوانی علاوه بر اینکه بر دانش و اطلاعات مفید فرد در زمینه های مختلف می‌افزاید، تفکرات شما را نسبت به زندگی متفاوت کرده و دیدتان نسبت به جهان پیرامون تان نیز عوض خواهد شد.

مشغله کاری یکی از بزرگترین علت های کاهش سرانه مطالعه در دنیا می باشد. اما به لطف حضور کتاب های صوتی این نقصان جبران شده است.

در همین راستا رادیو مثبت خود را موظف دانست تا با ارائه کتاب های صوتی با بالاترین کیفیت به شما عزیزان خدمت کند. تیم رادیو مثبت با سابقه ای درخشان در زمینه ی تولید کتاب های صوتی، بیش از ۴ سال است که در این زمینه به فعالیت مشغول می باشد و ترویج فرهنگ کتاب خوانی، خاصه با بهره گیری از مزایای کتاب های صوتی را جز وظایف انسانی و اخلاقی خود می داند.

ما در تهیه کتاب های صوتی سعی کرده ایم با همکاری ناشران معروف از میان کتاب های موجود در بازار، پر فروش ترین کتاب های دنیا را برگزینیم. این کتاب ها با وفاداری به متن و حفظ حقوق نویسنده کتاب، توسط گروه مترجمین حرفه ای رادیو مثبت ترجمه می شود و توسط گویندگان معروف صداوسیما بازخوانی شده، ضبط می شود و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

از مهم‌ترین مزایای رادیو مثبت می توان به این نکته اشاره کرد که کتاب های صوتی این مجموعه به دلیل ترجمه و بیان هوشمندانه می تواند مهارتهای تفکر را در شما قوت بخشد و به شما کمک کند تا بهتر بیاندیشید.

در حقیقت زمانی که شما با چشم مطالعه می کنید، مغزتان ابتدا به تحلیل و رمزگشایی لغات می پردازد، اما در شنیدن کتاب های صوتی، این مرحله از فرایند مطالعه حذف شده است و با گوش دادن به مطالب فایل صوتی، شما اقدام به ساخت یک حافظه ی فعال می کنید که کاملا آماده ی آموختن است که به این ترتیب قدرت درک شما نیز افزایش خواهد یافت.

گوش کرن به کتاب های صوتی رادیو مثبت به یادگیری و درک مطالب عمق بیشتری می دهد و زمانی که شما عمیقا چیزی را درک کردید، به سادگی آن را فراموش نخواهید کرد و آن مطلب جزئی از وجود شما خواهد شد که به مرور زمان تاثیر مثبت آن را در زندگی خود خواهید دید.

یکی از مهم ترین مزایای کتاب های صوتی این است که شما می توانید مطالعه ی آن ها به زمان هایی اختصاص دهید که جز زمان های از دست رفته برای شما محسوب می شود، مثل اوقاتی که شما در اتوبوس یا مترو به سر می برید.

با توجه به مزایایی که برای کتاب های صوتی ذکر کردیم و بسیاری مزایای دیگر، ما در تیم رادیو مثبت در راستای کمک به ارتقا سطح دانش جامعه و درک بیشتر مطالبی که مورد مطالعه قرار می گیرد، اقدام به تولید کتاب های صوتی نموده ایم.

ما همچنین با هدف بهبود سطح کیفی زندگی افراد جامعه در جهت تولید کتاب های صوتی گام مثبتی برداشته ایم و جهت نیل به این مهم، این فایل های صوتی را با به کارگیری گویندگان و دوبلرهای حرفه ای، محبوب و مشهور ارائه کرده ایم.

کتاب های صوتی تولید شده توسط گروه رادیو مثبت در کلیه ی زمینه ها با موضوعات انگیزشی، روانشناسی، کسب و کار، مدیریت و رهبری و … ارائه شده است.