زندگینامه هاوارد هیوز

بی‌شک هاوارد هیوز را می‌توان ثروتمندترین مرد زمان خود نامید، فردی که به عنوان یک میلیونر کارهای بسیار عجیبی انجام داده و در زمینه‌های هوانوردی و فیلم‌سازی همانند تجارت تجربه‌های نوین و با ارزشی کسب کرده است.

کودکی و نوجوانی هاوارد هیوز

هاوارد هیوز کوچک در کریسمس سال ۱۹۰۵ دیده به جهان گشود. پدرش هوارد بزرگ در ابتدا یک شرکت ابزار سازی داشت اما زمانی که برای اولین بار ابزار آلات حفر چاه را به بازار فرستاد سرمایه نسبتاً چشمگیری نصیبش شد. هوارد کوچک بسیار شیطان و بازیگوش بود، به طوری که در دوران مدرسه هفت بار مدرسه خود را تغییر داد اما در هیچ یک نتوانست مدرک قابل ملاحظه ای کسب کند. علاقه او به کار در کارگاه پدر به حدی بود که تمامی روزهایش را در آنجا سپری می‌کرد، تا جائیکه در سن یازده سالگی توانست برای خودش یک بیسیم رادیویی درست کند، سپس در سن ۱۳ سالگی هنگامی که پدر از خرید موتور سیکلت برای او امتناع می‌کرد، توانست موتور سیکلتی در حد و اندازه یک پسر بچه ۱۳ ساله برای خودش سرهم کند.

از آنجا که هوارد علاقه چندانی به درس و مدرسه و اصول تئوری نداشت همیشه در تلاش بود تا فرصتی بیابد و این قضیه را با خانواده در میان گذارد و بالاخره یک روز هنگامی‌که در یک شرط بندی از پدر برنده شده بود جایزه خود را تعلیم علوم هوانوردی اعلام کرد و علیرغم میل خانواده به این امر مشغول شد.

اگر به زندگی هاوارد هیوز این مرد بزرگ هالیوود و هوانوردی علاقه مند شدید، ادامه آن را از اینجا دریافت کنید:


دانلود این فایل برای اعضاء رایگان است.

One thought on “کتاب صوتی زندگینامه هاوارد هیوز | سازنده هواپیمای غول پیکر هرکولس

    • AminZamani میگوید:

      سلام؛ محصولات رایگان به طور کامل از محصولات فروشگاه جدا هستند…
      وقتی شما ایمیل‌تون رو این‌جا وارد بفرمایین، عضوخبرنامه پادکست‌های صوتی رایگان می‌شین، و پادکست‌های بعدی مستقیما به ایمیل شما ارسال می‌شه.

دیدگاهتان را بنویسید