کتاب صوتی زندگینامه هاوارد هیوز | سازنده هواپیمای غول پیکر هرکولس

بی‌شک هاوارد هیوز را می‌توان ثروتمندترین مرد زمان خود نامید، فردی که به عنوان یک میلیونر کارهای بسیار عجیبی انجام داده و در زمینه‌های هوانوردی و فیلم‌سازی همانند تجارت تجربه‌های نوین و با ارزشی کسب کرده است.

کودکی و نوجوانی هاوارد هیوز

هاوارد هیوز کوچک در کریسمس سال ۱۹۰۵ دیده به جهان گشود. پدرش هوارد بزرگ در ابتدا یک شرکت ابزار سازی داشت اما زمانی که برای اولین بار ابزار آلات حفر چاه را به بازار فرستاد سرمایه نسبتاً چشمگیری نصیبش شد. هوارد کوچک بسیار شیطان و بازیگوش بود، به طوری که در دوران مدرسه هفت بار مدرسه خود را تغییر داد اما در هیچ یک نتوانست مدرک قابل ملاحظه ای کسب کند. علاقه او به کار در کارگاه پدر به حدی بود که تمامی روزهایش را در آنجا سپری می‌کرد، تا جائیکه در سن یازده سالگی توانست برای خودش یک بیسیم رادیویی درست کند، سپس در سن ۱۳ سالگی هنگامی که پدر از خرید موتور سیکلت برای او امتناع می‌کرد، توانست موتور سیکلتی در حد و اندازه یک پسر بچه ۱۳ ساله برای خودش سرهم کند.

از آنجا که هوارد علاقه چندانی به درس و مدرسه و اصول تئوری نداشت همیشه در تلاش بود تا فرصتی بیابد و این قضیه را با خانواده در میان گذارد و بالاخره یک روز هنگامی‌که در یک شرط بندی از پدر برنده شده بود جایزه خود را تعلیم علوم هوانوردی اعلام کرد و علیرغم میل خانواده به این امر مشغول شد.

دیدگاه‌ها 4

  h.fajr.4406

  با سلام و تشکر فراوان از کتابهای پر محتوا و صدای رسای خانندگان کتاب هاتون واقعا عالیه

  ariya_cz

  سلام..
  لاگین هم که میکنیم.. باید میل بدیم لینک ارسال بشه.. نباید اینطور باشه عزیزان زحمت کش رادیو مثبت..

   AminZamani

   سلام؛ محصولات رایگان به طور کامل از محصولات فروشگاه جدا هستند...
   وقتی شما ایمیل‌تون رو این‌جا وارد بفرمایین، عضوخبرنامه پادکست‌های صوتی رایگان می‌شین، و پادکست‌های بعدی مستقیما به ایمیل شما ارسال می‌شه.

سبد خرید