دانلود کتاب صوتی زندگینامه برایان تریسی

معرفی

برایان تریسی (Brian Tracy) متولد سال ۱۹۴۴ از نویسندگان کتاب‌های خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب گویا ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار است.

متاسفانه اکثر مردم، آن‌چنان در حال تلاش و تقلای جسمی، برای گذراندن امور زندگی هستند که فرصت نمی‌کنند به دنبال جواب این گونه سئوالات بگردند و با خود بیندیشند که چرا تاکنون زندگی خوبی نداشته‌اند و چگونه می توانند یک زندگی عالی و موفق را برای خود ایجاد کنند.
آن‌ها افراد موفق را خیلی خوش شانس تصور می‌کنند و نمی‌دانند که موفقیت و خوشبختی نیز مانند هر کاری در این جهان اصولی دارد و در واقع مرز بین خوشبختی و بدبختی فقط یک راه ساده است. ما این راه ساده را برای شما فاش می کنیم و هزینه تهیه این بسته را طوری قیمت گذاری کردیم که تمامی اقشار جامعه توان تهیه آن را داشته باشند. از همین حالا ورود شما را به جمع افراد خوشبخت تبریک می گوییم.

سابقه

برایان تریسی نامی که همواره یادآور موفقیت، روش‌های نوین مدیریت و فروش است. بسیاری از شما نام این مرد (برایان تریسی) را شنیده‌اید و از صدا و نوشته‌های او برای دستیابی به اهداف‌تان سود برده‌اید. برایان تریسی مردی‌ست که علیرغم زندگی دشوار و سختی که در دوران جوانی خود داشت، از جوانی سرگردان و فقیر به مردی بزرگ تبدیل شده است. داستان زندگی برایان تریسی پر از فراز و نشیب است، آنچنان دشوار و گاه هیجان‌انگیز که شما را به تعجب وا می‌دارد

دیدگاه‌ها 9

      بهتاش فانی

      دوست عزیز نرم افزار سیستم عامل اندروید در دست ساخت هست . انشالله به زودی اون رو معرفی می کنیم