کتاب صوتی زندگینامه ی مایکل دل

دانلود کتاب صوتی موفقیت مایکل دل:

مایکل دل ، نام آشنایی است که به پادشاه دنیای کامپیوتر شهرت دارد. داستان زندگی «مایکل دل» داستان الهام‌بخشی است از موفقیت کسی که در سن جوانی به یک کارآفرین تبدیل شد. قابل ذکر است که این انسان نیز مانند افراد موفق دیگر، فقط با یک ایده  و در حالی که هیچ چیز نداشت، کارش را شروع کرد.مایکل دل سیار متعهد است، او زمانی که یک طرح را ایجاد کرد، آن را با تمام توان دنبال کرد. همین نکته نشان‌دهنده این است که چگونه در سن ۱۲ سالگی تنها با فروش تمبر توانست  هزار دلار  درآمد داشته باشد.

مرور زندگی مایکل دل:

او که مدیرعامل و موسس شرکت دل (Dell) است، با ثروت ۳/۱۲ میلیارد دلار،بیست و پنجمین فرد ثروتمند جهان است. مایکل که فرزند یک دندانپزشک و دلال سهام بود، در ۲۳ فوریه سال ۱۹۶۵ در شهر هوستن ایالت تگزاس در آمریکا متولد شد. مایکل هشت ساله، برای ورود هر چه سریع‌تر به دنیای کسب و کار در امتحانات دبیرستان شرکت کرد و در اوایل نوجوانی، تمام درآمدش از کارهای پاره‌وقت را در بازار سهام و فلزات با ارزش سرمایه‌گذاری می‌کرد.

دل اولین ماشین حسابش را در سن هفت سالگی و اولین کامپیوترش را که اپل۲ بود، در سن ۱۵ سالگی خرید. او قطعات آن کامپیوتر را از هم باز کرد تا ببیند از چه اجزایی تشکیل شده است. دل به دبیرستان مموریال در هوستن رفت و در همان زمان به عنوان مامور فروش اشتراک در روزنامه «هوستن پست» مشغول به کار شد . ادامه ی زندگینامه ی مایکل دل را دانلود کنید و بشنوید .

شرکت رایانه ای مایکل دل اولین شرکتی بود که توانست در سال ۱۹۹۷ رکورد فروش یک میلیارد دلاری را ازطریق اینترنت به دست‌ آورد. مایکل دل که در سال ۱۹۸۴ با ۱۰۰۰ دلار سرمایه شرکت دل را برای عرضه مستقیم رایانه تاسیس کرد، اکنون بزرگترین فروشنده مستقیم سیستم های رایانه ای در دنیاست.

دیدگاه‌ها 13

  داریوش اصلانی

  رادیو مثبت واقعا عالیه . هم از حیث مطالب و هم از حیث صدا پیشگان . واقعا افتخاریه برای ما ایرانی ها
  من تا اونجا که بتونم حتما این سایت رو تبلیغ خواهم کرد.
  بد نیست کلاس های صدا پیشگی هم با این اساتید رو داشته باشید.اولین مشتری من خواهم بود.
  پایدار باشید.

  آشنا

  با عرض سلام و درود !

  امروز با یک پستی که توی اینستاگرام دیدم اومدم اینجا چندتا از کتاب های رایگانتان را دانلود می کنم امیدوارم جالب باشند تا چندتا از کتاب های دیگرتان از جمله ضریب هوش اقتصادی رابرت کیوساکی را ازتون بخرم .

   بهتاش فانی

   خیلی خوشحالیم که یه دوست به دوستای قبلیمون اضافه شد .

سبد خرید