کتاب صوتی زندگینامه ایلان ماسک پایه گذار تسلا موتورز

[vc_row][vc_column][vc_column_text]این روزها ایلان ماسک یکی از تاثیرگذارترین چهره‌های دنیای فناوری است و کمپانی‌های تحت تملک وی با سرمایه‌گذاری‌های کلان درصدد دست یافتن به اهداف بسیار بزرگی هستند. اما چه مواردی ایلان ماسک را به چهره‌ی تاثیرگذار امروزی تبدیل کرده است؟ وی بیست سال پیش و در زمان فراغت از تحصیل، چه مفاهیمی را دلیل تحول در جوامع بشری می‌پنداشته؟

آشنایی با ایلان ماسک:

ایلان ماسک یکی از کسانی است که دنیا را به نحو تحیر آوری تغییر داده است . ایلان ماسک در حال حضر فقط ۴۶ سال دارد اما دنیای قبل از ایلان ماسک با دنیای بعد از ایلان ماسک تفاوت زیادی دارد و این تفاوت ها نتیجه شجاعت و مهارت ماسک برای دست پیدا کردن به رویاهای بشر است . از جمله نو اوری های ایلان سیستم پرداخت اینترنتی پی پال بوده ، ایلان همینطور موسس کارخانه خودروهای الکتریک تسلا موتورز و اولین شرکت ترابری فضایی یعنی اسپیس ایکس است . ایلان ماسک هم‌اکنون به‌عنوان موسس و مدیرعامل تسلا موتورز شناخته می‌شود. همانطور که می‌دانید تسلا موتورز خودروهایی شارژی نظیر مدل S را تولید می‌کند که از انرژی الکتریکی بهره می‌برند.

تسلا موتورز

کتاب صوتی رایگان تسلا:

کمپانی تسلا موتورز به‌دلیل تعریف فرآیندی خاص به منظور تامین انرژی الکتریکی خودورها، مستقل از انواع انرژی فسیلی است؛ چراکه تسلا تنها خودروهای الکتریکی تولید نمی‌کند، بلکه جایگاه‌هایی را برای تهیه‌ی انرژی الکتریکی از طریق انرژی خورشیدی نیز به‌همراه خودروهایش عرضه می‌کند. ایلان ماسک متولد آفریقای جنوبی است ، او در دوران نوجوانی متوجه شد که زادگاهش برای رویاهایش خیلی کوچک است بنابر این برای تحصیل راهی کانادا سرزمین مادریش شد و سرانجام برای کار و تکمیل تحصیلات به ایالات متحده نقل مکان کرد.

ایلان ماسک با وجود سرمایه‌گذاری و پشتیبانی از ایده‌هایی که معتقد است می‌توانند به تحول زندگی بشر کمک کنند، در مقابل شماری دیگر از ایده‌ها که بسیاری آن‌ها را غایت پیشرفت بشریت می‌دانند، ایستادگی کرده و آن‌ها را عامل شکست بشریت می‌خواند.

برای آشنایی بیشتر با وی این کتاب صوتی را گوش دهید . یقینا ایلان ماسک را باید در زمره‌ی تاثیرگذارترین افرادی خواند که نام خود را در تاریخ بشریت به ثبت رسانده است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][pasitco_comdl file=”http://dl.radiomosbat.com/free/Elon-Musk.mp3″]دانلود فایل[/pasitco_comdl][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاه‌ها 22

  mohammad.khazraei

  بنده از مشتریان شما هستم و خب همه ی ما که اینجاییم آمادگی داریم برای خرید کتابهای صوتی خوب، با صدای خوب.

  فکر میکنم ایلان ماسک ارزشش رو داشته باشه که کتاب زندگی نامه اش رو برامون بخونید و ما هم خریداریش کنیم.

  ممنون

   بهزاد صادقیان

   درود
   بله کتاب های صوتی رایگان حجم و زمان کمتری نسبت به کتاب های صوتی رفوشگاه دارند

   بهزاد صادقیان

   درود
   مشکلی نیست لطفا یا بعد از ثبت نام وارد حساب کاریتون شید تا به طور مستقیم دانلود انجام شه
   در غیر اینصورت بعد از کلیک بر روی دانلود باید ایمیلتونو وارد کنید تا لینک براتون ارسال شه
   موفق باشید

   مدیر

   درود
   کتاب های صوتی رایگان به صورت خلاصه اما جامع قرار داده یمشه

   بهتاش فانی

   کتاب کاملش زندگینامه ها رو باید به صورت کتاب چاپی خریداری کنید . ولی خلاصه ی صوتی اون رو می تونید از طریق همین صفحه دانلود کنید

   بهتاش فانی

   ممنون سعید جان . موفق باشید

سبد خرید