کتاب صوتی زندگینامه فروچو لامبورگینی موسس برند لامبورگینی

فروچو لامبورگینی درسال ۱۹۱۶ در شهر بلونیا واقع در شمال ایتالیا متولد شد و بعد از اتمام تحصیلات در رشته ماشین های صنعتی کشاورزی وارد ارتش شد و در قسمت نیروی هوایی مشغول به کار شد . فروچیو لامبورگینی یکی ازتعمیرکاران اتومبیل های ارتش ایتالیا در جنگ جهانی دوم بود ، بعد از جنگ فروچیو بیرون از تعمیرگاهش از باقیمانده خودروهای آسیب دیده و تجزیه قطعات آنها تراکتورهایی را ساخت . ساخت تراکتور از یک سری خودروی جنگی کار سختی بود ولی انجام این کار باعث شد به موفقیت های بیشتری دست پیدا کند . فروچیو لامبورگینی یک ماشین مدل فراری خرید که مشکلات زیادی داشت و مشکلات را نمی شد از طریق نمایندگی ها حل کرد در نتیجه به مودنا رفت و مستقیما با انزو فراری ملاقات کرد و مشکلات فراری را به او گفت ولی انزو فراری جواب داد مشکل از فراری نیست مشکل از کشاورزیه که با آن کار میکنه و فروچیو لامبورگینی بعد از این جواب تصمیم گرفت اتومبیل GT  را برای رقابت با کمپانی فراری بسازد .

لامبورگینی ، شرکت خودروسازی ایتالیایی است، که در زمینه طراحی و ساخت خودروهای سوپر اسپورت و اس‌یووی فعالیت می‌کند.

شرکت لامبورگینی در سال ۱۹۶۳ توسط فروچو لامبورگینی تاسیس شد و در سال ۱۹۹۸ گروه فولکس‌واگن آن را با قیمت ۱۱۰ میلیون دلار، خریداری کرد، که در ساختار این گروه خودروسازی آلمانی، به‌عنوانزیرمجموعه‌ای از شرکت آئودی قرار گرفت.

دفتر مرکزی این شرکت در دهکده‌ای کوچک، به نام سن‌آگاتا بولونیز، در نزدیکی بولونیا و در کشور ایتالیا قرار دارد. هم‌اکنون شرکت لامبورگینی تحت مدیریت آئودی، در خط تولید کارخانجات خود، مدل‌های اونتادور،سستو المنتو، اوراکان و لامبورگینی وننو را تولید می‌نماید.و هم اکنون آنیلی فرزند ادواردو آنیلی مالک اصلی فیات که ۸۰ درصد سهام فراری را خریده است و مالک باشگاه یوونتوس ،مالک این شرکت ماشین سازی می باشد

رادیو مثبت شما را به شنیدن کتاب صوتی زندگینامه فروچیو لامبورگینی موسس لامبورگینی دعوت میکند:

One thought on “کتاب صوتی زندگینامه فروچو لامبورگینی موسس برند لامبورگینی

پاسخ دهید