۷ عادتی که میلیونرها برای کسب موفقیت مالی به کار می گیرند

 

تبدیل شدن به فردی که از نظر اقتصادی موفق است نیازمند زمان، انرژی، و تعهد بسیاری است؛ این اتفاق تصادفی یا یک شبه روی نمی دهد. بسیاری از صاحبان مشاغل سال های بسیاری زمان صرف کرده اند تا تبدیل به یک میلیونر شوند.

 

 

۷ عادتی که میلیونرها برای کسب موفقیت مالی به کار می گیرند

بسیاری از افراد فکر می کنند که آن ها ثروتمند به دنیا آمده اند. اما باید بدانید که تبدیل شدن به یک میلیونر نیازمند عادت های متمرکز و پربازده است که شما را به سوی اهداف اقتصادی تان به پیش ببرد.

در اینجا ۷ عادت مشترک میان میلیونرها ذکر شده است:

 

همیشه سحرخیز باشید

در حالی که بیشتر ما هنوز در حال غلت زدن در رختخواب هستیم میلیونرها آن بیرون در حال انجام کارهایشان هستند. کارآفریننان موفق سحرخیزاند و معمولاً فعالیت شان از ۴ یا ۵ صبح شروع می کنند.

شروع کردن روز با عجله این فرصت را به دیگران می دهد که اولویت های شما را تعیین کنند. در چنین حالتی شما روزتان را با انجام کارها مطابق میل دیگران سپری خواهید کرد.

“تمام زندگی ما، تا جایی که شکل خاصی داشته باشد، مجموعه ای از عادت هاست.” – ویلیام جیمز

 

 

برخورداری از دانش و اطلاعات روز

به عنوان یک کارآفرین، ضروری است که با یادگیری بیشتر، پا به پای کسب و کار خود به پیش بروید.  مشاغل موفق از ایده های جدید به نفع خود استفاده می کنند. جهان به سرعت در حال حرکت و تغییر است.

شما نمی توانید یک تجارت را هر سال به یک شکل اداره کنید. بسیاری از میلیونر ها هنوز هم مطالعه می کنند، و در کارگاه های آموزشی و سمینارها شرکت می کنند. می توان با یادگیری شیوه های جدید مخاطبان بیشتری جذب کرده و به شکل قابل توجهی فروش تان را بالا ببرید.

 

از بودجه تعیین شده فراتر نروید

چطور می خواهید ثروتمند شوید وقتی کمترین پولی را هم که دارید خرج می کنید؟ تعیین بودجه به نظر کار هیجان انگیزی نیست، اما قبل از اینکه بتوانید خانه ای تابستانی یا قایقی تفریحی بخرید، لازم است از آن عدول نکنید. میلیونرها همیشه عادت دارند حساب های مالی شان را به دقت چک کرده و عادت های خرج کردن شان را زیر نظر بگیرند.

این کار به شما کمک می کند که پس انداز کنید.

 

سخت کوشی جواب می دهد

شما نمی توانید از هیچ نتیجه به دست آورید. بسیاری از ایده های “ثروتمند شوید” وجود دارد که راهنمای کارآفریننان به سوی تصمیمات احمقانه و نهایتاً شکست شده است.

زمانی که سخت کار کنید، به تدریج بنای کسب و کارتان را بر پایه های استواری خواهید گذاشت که حتی در مقابل شدیدترین طوفان های اقتصادی تاب خواهد آورد. ایجاد یک ساختار اقتصادی قوی با توسعه بخشیدن به دارایی های مالی تان بهترین راه برای ایجاد ثروتی است که سال ها دوام آورد.

 

اهداف روشنی داشته باشید

اگر می خواهید مسیر موفقیت را طی کنید، لازم است دقیقاً بدانید برای چه کار می کنید. همچنین باید از جدول های زمانی روشنی برای دست یابی به آن رویاها برخوردار باشید. در ذهن میلیونرها همیشه اهداف و زمان بندی های روشنی وجود دارد. این به شما کمک می کند تلاش تان را بر دست یابی به آنچه می خواهید متمرکز کنید.

 

برای شکست آماده شوید

شکست بخشی معمول از زندگی است و همه چیز همیشه مطابق میل تان پیش نخواهد رفت. تفاوت میلیونرها با دیگران این است که آن ها از شکست نمی ترسند. آن ها ریسک می کنند، با چالش های رو به رو می شوند، و زمانی که شکست می خورند کاملاً ناامید نمی شوند.

در عوض، آن ها راه های جدیدی برای برخورد با چالش هایی پیدا می کنند که قبلاً موجب شکست شان شده است. شکست یک فرایند یادگیری است، نه یک قضاوت مالی در رابطه با ریسک های شما؛ اگر می خواهید موفق شوید نباید نگرشی شخصی نسبت به شکست داشته باشید.

“تغییر ممکن است سریع نباشد و همیشه نیز آسان نیست. اما با صرف زمان و تلاش، تقریباً هر عادتی را می توان تغییر داد.” – چارلز داهیگ

 

گاهی توقف کنید و نیرویتان را تجدید کنید

این عبارت که “همیشه کار کردن و هیچ تفریحی نداشتن آدم را خسته می کند” در رابطه با زندگی واقعاً صحت دارد. میلیونرها واقعاً از اهمیت توقف کردن و نوسازی خود باخبر هستند. هر از چند گاهی کسب آرامش و اجازه دادن به خودتان که از ایده های نو و خلاقانه برخوردار شوید ضروری است.

دویدن همیشگی موجب تحلیل رفتن انرژی و خلاقیت شما می شود. در طول زمان سرعت تان را از دست می دهید و حتی به علت استیصال روحی و ذهنی رویارویی با چالش ها را سخت تر می یابید.

دیدگاه‌ها 4

سبد خرید