جهت همکاری و کسب درآمد با رادیو مثبت ابتدا آموزش را مطالعه فرمایید.

 

شما دوستان عزیز با معرفی سایت رادیو مثبت به دوستان و دعوت به استفاده از کتاب صوتی:

  • فرهنگ استفاده از کتاب های صوتی را گسترش می دهید.
  • با معرفی و دعوت به خرید محصولات از سایت ما را در تولید محصولات با کیفیت بیشتر کمک می کنید.

 

ابتدا وارد قسمت کسب درآمد شوید از این‌جا

https://radiomosbat.com/downloads/reseller

در صورتی که اولین بار است که به صفحه مراجعه میکنید باید رایانامه پرداخت که همان ایمیل شما میباشد را وارد کنید سپس آدرس سایت خود (درصورتی که سایتی ندارید آدرس سایت مارا وارد کنید)

و سپس ارسال را بزنید.

لینکی که برای شما ارسال شده منحصر به فرد است و مخصوص شما تولید شده . با ورود هر نفر از طریق این لینک به سایت رادیو مثبت ( به وسیله کلیک روی لینک ارسال شده ) و با خرید کردن هر محصول فردی که با لینک شما وارد سایت شده است ۴۰% مبلغ محصول برای شما در پنل کاربری کسب درآمدتان ثبت میگردد.در یک بازه زمانی ما اعلام میکنیم که همکارانی که قصد درخواست وجه دارند با پرکردن مشخصات از قسمت درخواست وجه مقدار موجودی همکاری در فروششان به حساب بانکیشان منتقل گردد.

 

 

با ورود به قسمت کسب و کار ابتدا آدرس صفحه مورد نظر را وارد کنید سپس نام تبلیغ خود را به انگلیسی و بر روی ایجاد URL کلیک کنید.
مثال تصویر زیر :

 

 

حال لینک شما ایجاد شد میتوانید لینک خود را کپی کنید و در هر قسمت به شتراک بگذارید و یا در سایت یا بلاگ خود قرار دهید.

 

 

 

 

 

می توانید لینک کسب درآمد و کد تخفیفی که برای شما ارسال شده را در بخش توضیحات صفحه شخصی خود در اینستاگرام قرار دهید (مانند تصاویر رو به رو) تا فالورهای شما بتوانند آن‌ها را ببینند و از طریق این لینک به سایت رادیو مثبت وارد شوند.

 

 

می توانید لینک کسب درآمد و کد تخفیفی که برای شما ارسال شده را در کانال های تلگرام ، گروه های مختلف در تلگرام ارسال کنید یا به دوستان خود به صورت پیام بفرستید.

 

 

انواع بنرها:

 

600x300.gif (300×250)

 

 

اگر دارای وب سایت یا وبلاگ هستید:

بعضی از دوستان که برای ما فرم را پر کرده بودند، وب سایت یا وبلاگ خود را هم علاوه بر اکانت اینستاگرام و کانال تلگرام ارسال کرده بودند . اگر شما هم از این دست افراد هستید ، می توانید بنر های زیر که در ۳ سایز آماده شده را در وب سایت خود استفاده کنید .

برای اینکه این بنر ها با لینک کسب درآمد شما سازگار شود ، ما می توانیم به شما کمک کنیم . کافیست در فرم زیر درخواست دهید . سریعا برای شما آماده می شود . 

در فرم زیر صفحه و مکانی که می خواهید بنر را استفاده کنید هم ذکر نمایید . در ضمن اگر رنگ بندی بنر ها با رنگ بندی سایت شما همخوانی ندارد هم در فرم زیر بفرمایید تا مخصوص سایت شما یک بنر طراحی شود .