کتاب صوتی زندگینامه بیز استون موسس وب سایت توئیتر

[vc_row][vc_column][vc_column_text]شاید نام بیز استون (biz stone) چندان برای شما آشنا نباشد اما مطمئنا نام شبکه ی اجتماعی توئیتر را همگی شما شنیده اید. بیز استون یکی از طراحان و مبدعان خلاق توئیتر و چندین شبکه ی اینترنتی دیگر مانند Xanga، Blogger، Odeo و Medium بوده است. داستان زندگی این مرد جوان الگوی خوبی برای کسانیست که ذهنی پویا دارند و می خواهند از طریق ایده های درخشان خود به اوج برسند. هم اکنون بیز استون یکی از ثروتمندترین و تاثیرگذارترین افراد دنیاست.

شبکه اجتماعی توییتر:

(توئیتر  (Twitter) یک سرویس به اصطلاح «میکرو بلاگنینگ» است که با شعار «چه کار می کنید؟ What are you doing » پا به عرصه اینترنت گذاشت و در نوامبر سال ۲۰۰۹ میلادی شعارش تغییر کرد؛ « چه اتفاقی در حال رخ دادن است؟ What’s Happening»

یکی از ویژگی‌های توئیتر محدود بودن به تایپ تنها ۱۴۰ کاراکتر است. این دو شناسه به قدری نو بود که به سرعت در بین کاربران اینترنت به محبوبیّت رسید. در توئیتر افزون برفرستادن نوشتار می‌توان فیلم، عکس، و صدا نیز ارسال کرد.توییتر در لغت به معنی جیک جیک کردن است.

شعبه مرکزی توئیتر در سان‌فرانسیسکو، ایالت کالیفرنیا واقع است و دفاتری نیز در شهرهای بوستون، نیویورک و سن‌آنتونیو دارد. توئیتر در رتبه بندی وبگاه الکسا در میان ده وبگاه برتر در رتبه هشتم قرار دارد.۸(آگوست ۲۰۱۲)در حال حاضر شرکت توئیتر بیش از ۶۰۰ کارمند دارد و در ۱۶ زبان در دسترس است.)

 

موسس شرکت توییتر

متاسفانه اکثر مردم، آنچنان در حال تلاش و تقلای جسمی، برای گذراندن امور زندگی هستند که فرصت نمی کنند به دنبال جواب این گونه سئوالات بگردند و با خود بیندیشند که چرا تاکنون زندگی خوبی نداشته اند و چگونه می توانند یک زندگی عالی و موفق را برای خود ایجاد کنند.
آنها افراد موفق را خیلی خوش شانس تصور می کنند و نمی دانند که موفقیت و خوشبختی نیز مانند هر کاری در این جهان اصولی دارد و در واقع مرز بین خوشبختی و بدبختی فقط یک راه ساده است.

به کتاب صوتی زندگینامه بیز استون موسس وب سایت توئیتر گوش بدهید :[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][pasitco_comdl file=”http://dl.radiomosbat.com/free/Biz-Stone-Twitter.mp3″]دانلود فایل[/pasitco_comdl][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاه‌ها 8

  DANIELYAZDI82

  احححسسسن به سایت تون امیدوارم همیشه پایدار و پیروز باشید .
  تا الان سایتی رو که محتوای درست تحویل مشتری بده مثل شما رو پیدا نکردم و بعید هم میدونم پیدا کنم.

  لطفا فعالیت و استواری سایت رو بیشتر کنید واقعا ممنون
  سسسپاااسسس

  jamal ghoolampor

  حیفم اومد نگم این آرم و برند و نشان توئیتر مخصوصا این گنجشک یکی از بهترین برندهایی است که دیده‌ام واقعا زیباست

  jamal ghoolampor

  دوباره سال نو رو شادباش میگویم. برای همه رادیو مثبتی ها آرزوی شهرت و موفقیت فراوان دارم.

  arman.emadi

  مثله همیشه عالی بود
  اگه ممکنه راجع اینکه اتفاق هایی که باعث موفقیت این افراد شد یا چند بار شکست خوردن تا به موفقیت رسیدن توضیح بدین
  با تشکر