کتاب صوتی
توضیحات
 • نویسنده : دارن هاردی

 • مدت زمان  : 308 دقیقه

 • فرمت فایل : MP3

 • ناشر: رادیو مثبت

چه خواهید شنید؟

چیزی را که به خاطرش با علاقه‌ی تمام، حتی صبح‌های جمعه بیدار شده و کار کنید!
طریقه‌ای را که از همان دفعه‌ی اول و نخستین قدم در راه کسب‌و‌کارتان، کارها را درست انجام دهید.
راه ‌و‌ روشی که به کمک آن در زمینه‌ی فروش، مدیریت و بهره‌وریِ کسب‌و‌کارتان انسان سرسخت‌تری ‌شوید.
واقعیتی را که با دانستن آن بیشتر از همیشه اعتماد به نفس داشته باشید.
5 استراتژی کاربردی و کارآمد در مسیر کارآفرینی….

بیشتر بخوانید

نقد رادیومثبت

دورانی که با شنیدن کلمه‌ی “کارآفرین”، معمولاً در ذهنمان شخصی با موهای سفید یا جوگندمی مجسّم می‌شد گذشته است. همان شخص کارآفرینی که در آغاز با ذرّه‌ذرّه پس انداز کردن و یا با استفاده از پشتوانه‌ی دیگران، بلاخره شرکت یا کارخانه‌ای راه می‌انداخت. این شیوه ی کارآفرینی، مخصوص قرن بیستم یعنی عصر صنعت بود، اکنون در قرن بیست‌و‌یکم و در عصر ارتباطات و جهش تکنولوژیک هستیم. شکاف و فرصتی که از دوران گذار از عصر صنعت به عصر ارتباطات و تکنولوژی به وجود آمده، مفهوم کارآفرین و کارآفرینی را کاملاً متحول کرده است و شرایط جدید به ما این امکان را می‌دهد که با فراگرفتن نکاتی خاص، یک کارآفرین شویم ،حتی با دست خالی! ….

بیشتر بخوانید

دستگاه های قابل اجرا

در چه دستگاه های میتوانید فایل کتاب صوتی را اجرا کنید

playlist

قسمتی از کتاب صوتی را بشنوید

کتاب صوتی

خرید و دانلود کتاب صوتی

قیمت : 24,000 تومان

این فایل صوتی به هیچ وجه قصد سرگرم کردن شما را ندارد
راه‌اندازی یا بهبود کسب‌و‌کار شما را تضمین می‌کند!

 • این فایل صوتی مخصوص شماست در صورتی که:

  می‌خواهید برای خودتان کار کنید ولی نمی‌دانید از کجا شروع کنید.
  می‌خواهید برای خودتان کار کنید ولی می‌ترسید.
  پول کافی برای راه‌واندازی کسب‌و‌کاری را که می‌خواهید ندارید.
  بین انتخاب چند کار مرددید و نمی‌دانید علاقه و استعدادتان در چه کاری بیشتر است.
  می‌خواهید از کارتان لذت ببرید ولی نمی‌توانید.
  از جستجوی کار خسته شده‌اید.

  دورانی که با شنیدن کلمه‌ی “کارآفرین”، معمولاً در ذهنمان شخصی با موهای سفید یا جوگندمی مجسّم می‌شد گذشته است. همان شخص کارآفرینی که در آغاز با ذرّه‌ذرّه پس انداز کردن و یا با استفاده از پشتوانه‌ی دیگران، بلاخره شرکت یا کارخانه‌ای راه می‌انداخت. این شیوه ی کارآفرینی، متعلق به قرن بیستم یعنی عصر صنعت بود، اکنون در قرن بیست‌و‌یکم و در عصر ارتباطات و جهش تکنولوژیک هستیم. شکاف و فرصتی که از دوران گذار از عصر صنعت به عصر ارتباطات و تکنولوژی به وجود آمده، مفهوم کارآفرین و کارآفرینی را کاملاً عوض کرده است و شرایط جدید به ما این امکان را می‌دهد که با فراگرفتن نکاتی خاص، یک کارآفرین شویم، حتی با دست خالی!
  سخنرانِ این فایلِ صوتی، “دارن هاردی”، که بیش از 10 میلیون مخاطب در سراسر جهان دارد، ثابت می‌کند که در زمانه‌ی ما، کارآفرین، انسان متفاوتی است که نسبت به یک موضوع یا مورد، وسواس و علاقه‌ی خاص و شدیدی دارد و در آن زمینه، به تلاش‌هایی خاص و هوشمندانه دست می‌زند. او با ده‌ها مثال نشان می‌دهد که همین الان، فارغ از این‌که در کجای جهان هستید، بهترین زمان در تاریخ بشر، برای راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار برای شماست، امّا لازم است که بجُنبید!

 • این فایل صوتی در کوتاه‌ترین زمان چه چیزهایی به شما یاد می‌دهد؟

  چیزی را که به خاطرش با علاقه‌ی تمام، حتی صبح‌های جمعه بیدار شده و کار کنید!
  طریقه‌ای را که از همان دفعه‌ی اول و نخستین قدم در راه کسب‌و‌کارتان، کارها را درست انجام دهید.
  راه ‌و‌ روشی که به کمک آن در زمینه‌ی فروش، مدیریت و بهره‌وریِ کسب‌و‌کارتان انسان سرسخت‌تری ‌شوید.
  واقعیتی را که با دانستن آن بیشتر از همیشه اعتماد به نفس داشته باشید.
  5 استراتژی کاربردی و کارآمد در مسیر کارآفرینی.
  تقویت مهارت فروش در 9 قدم.
  4 پارامتر کلیدی و مهم برای مدیریت و رهبری خودتان، تیمتان و کسب‌و‌کارتان.
  1 روشِ 3 مرحله‌ای برای اولویت بندی کارها.
  تغییر بزرگ با 3 تکنیک.
  اصول رشد پایدار .
  6 راه‌کارِ مواجهه با ترس.
  بایدها و نبایدهای موفقیت.

 • قسمت‌هایی کوتاه از کتاب صوتی قطار سریع‌السیر کارآفرینی:

  ” …یکی از برندگان جایزه‌ی صلح نوبل میگه: همه‌ی انسان‌ها، کار آفرینن. حتی وقتی بشر در غار بود، برای خودش کار می‌کرد و در استخدام خودش بود. یعنی غذا پیدا می‌کرد و خودش رُو سیر می‌کرد. تاریخ انسان از اون موقع شروع شد. وقتی تمدن شهری اومد، ما برده شدیم. برای این‌که فراموش کردیم در اصل یک کارآفرینیم و شروع کردیم برای بقیه کار کنیم…”

  “… شکست ربطی به عوامل خارجی نداره. عامل اصلی شکست، مربوط به داخل بیزینسه. این عامل، اقتصادی نیست بلکه بیشتر احساسیه.
  قطار سریع‌السیر کارآفرینی و تجربیات کارآفرینی برای مردم ترسناکه و همین عاملِ اصلی شکست و رها کردن بیزینس‌هاست، اما این کتاب، شما رو برای سیر و سفر با این قطار آماده می‌کنه. ترس‌ها و شک‌هایی که با اون‌ها مواجه می‌شید و وجود دزدان رویا که قصد دارند دلسردتون کنند رو به شما گوشزد می‌کنه. این کتاب، راهنماییتون می‌کنه که چیزهای لازم مثل استقلال و انگیزه رو پیدا کنید و از مین‌هایی که باعث شکست 66 درصدیِ بیزینس‌ها می‌شن، دوری کنید.
  بهترین استراتژی‌هایی که تاحالا در موفقیت انسان‌ها نقش داشتند رو آموزش می‌بینید و 4 مهارتی که برای موفقیت یک کارآفرین ضروری هستند رو با هم کار می‌کنیم. فروش، استخدام نیرو، رهبری و بهره‌وری. اگه دوست دارید بیزینس خودتون رو داشته باشید، اما از مسیر ناآشنای اون می‌ترسید، این کتاب صوتی، به شما کمک زیادی می‌کنه…”

 • در نهایت،گوش دادن به این فایل صوتی، چه نتیجه‌ای برای شما خواهد داشت؟!

  فقط یک نتیجه: شما می‌توانید فراتر از تصورتان به‌دست بیاورید!

 • چند نمونه از نظرات چهره‌های سرشناس در مورد این کتاب صوتی:

  “آنتونی رابینز”(مربی، سخنران و از پرفرو‌ش‌ترین نویسندگان جهان): “… این کتابی مرجع است برای این‌که پتانسیل نهفته‌ی کارآفرینی خود را بیدار کنید..”
  “جان دایموند”(مدیر عامل شرکت FUBU): “… همین است! این کتاب را باید بلعید…!”
  “دیوید باخ” (نویسنده‌ی پرفروش ):”… کاش این کتاب، 20 سال پیش، زمانی که من تازه سفرِ کارآفرینیِ خودم را آغار کرده بودم نوشته شده بود…”

  پیشنهاد آخر را از زبان سخنران شهیر این فایل صوتی “دارن هاردی” بشنوید:
  “… قبل از اینکه تصمیم بگیرید که سوار قطار کارافرینی بشید یا نه، می‌خوام آینده رو تصور کنید.
  20 یا 30 سال بعد، در حالی که نوه‌تون رُو روی پاتون نشوندید، اون به خونه‌ی شما نگاه می‌کنه و ازتون می‌پرسه: چی‌کار کردی که به اینجا رسیدی؟
  شما می‌گید: وقتی عصر صنعت تموم شد، عصر ارتباطات شروع شد و فرصت‌های زیادی به همراه آورد.
  حالا شما دوست دارید چطور این جمله رُو تموم کنید؟
  می‌خوایید بگید من از همه‌ی شرایط و فرصت‌ها به بهترین شکل استفاده کردم و انتخاب‌های خوبی داشتم که تونستم به زندگی‌ امروزم برسم، یا می‌خوایید بگید: اما من این فرصت‌ها رو از دست دادم. هیچ کاری نکردم. برای همین توی زندگیم نتونستم به هیچ جا و هیچ چیزی که می‌خواستم برسم.
  زمان حرکت قطار کارآفرینی همین الان است!”
  با خرید این فایل صوتی به سوی موفقیت و ثروت حرکت کنید.

 • قسمت های کوتاه دیگری از کتاب:

  خبر بد اینه که با حرف‌هایی که زدم، دیگه نمی‌تونید بهونه بیارید و بگید استعداد کاری رو ندارید یا ژن شما، ژن یک آدم موفق نیست.
  اما خبر خوب اینه که بزرگی و موفقیت ربطی به دی اِن اِی نداره. شما هم می‌تونید موفق باشید!
  کارآفرین، کسی هست که وسواس داشته باشه یا به طور غیر معمولی، در مورد موضوع خاصی علاقه نشون بده. به نظر من تعریف کارآفرین هم همینه.
  فقط ده درصد مردم کارآفرینن، یعنی 90 درصد دیگه، معمولین! اون‌ها فقط به دنبال استاندارد‌های معمولی هستند و زندگی عادی‌ای دارن، آدم‌های عادی، اصلا دوست ندارن یه آدم عجیب وغریب رو ببینن. برای اینکه آدم‌های عجیب و غریب، برای اون‌ها یک تهدید به حساب میان و هویت و انتخاب‌های اون‌ها رو به چالش می‌کشن.
  .
  .
  .
  هر روز، چند ملیون کسب و کار با شکست مواجه می‌شن برای اینکه صاحبان اونا، جایی مخفی می‌شن. یا توی شبکه‌های اجتماعی و اینترنت می‌گردن، یا روزنامه می‌خونن یا هرکار دیگه‌ای می‌کنن اما اون کاری که باید رو انجام نمی‌دن.
  فروش برای رشد بیزینس ضروریه. اما باید توی استراتژی فروشتون یک تغییر مهم ایجاد کنید! نباید فروشتون به هدف فروش باشه! اگه اینطور باشه، دارید خودتون و مشتری‌هاتون رو اذیت می‌کنید. پس باید از کالا یا خدماتتون به عنوان وسیله‌ای برای کمک به دیگران استفاده کنید. توی ذهنتون، جای لغت‌های فروش و کمک رو با هم عوض کنید.
  به این فکر نکنید که چطور می‌تونید به کسی چیزی بفروشید، به این فکر کنید که چطور می‌تونید به بقیه کمک کنید.محصولات یا خدماتتون، چطور می‌تونه نیاز کسی رو برطرف کنه؟!چه مشکلی رو حل می‌کنه؟ چطور یک تغییر مثبت ایجاد می‌کنه؟! اگه چیزی که می‌فروشید کمکی نکنه، یا مشتری اشتباهی رو انتخاب کردید، یا محصول اشتباهی رو!

15 دیدگاه برای کتاب صوتی قطار کارآفرینی

 1. 2 از 5

  :

  کتاب خوبیه و همه جنبه های کارآفرینی اشاره شده

 2. 2 از 5

  :

  سلام
  من این محصول رو قبلا خریدم اما الان در قسمت های دانلودهای من وجود نداره. بررسی کنید.

  • :

   درود بر شما . لطفا با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید

 3. 1 از 5

  :

  من این کتاب رو چاپی شو خونده بودم و خیلی عالی بود

 4. 2 از 5

  :

  کتاب خوبی بود-از رادیو مثبت متشرکم

 5. 2 از 5

  :

  سلام اینگونه کتابها در سیر تکامل شخصیت بنده نقش بسزایی رو ایفا کرده اند. سپاس گزارم

 6. 2 از 5

  :

  با تشکر از رادیو مثبت 🙂

 7. 2 از 5

  :

  سلام وعرض ادب خدمت شمادوستان مثبت.متشکرم که چنینی کتابی رابااین کیفیت تهیه نموده اید

 8. 2 از 5

  :

  سپاس و ممنون از راه زیبایی که در اون قدم گذاشتین. همواره کسانی چون من هستند که قدردان کارهای زیبا باشند. راهتون ادامه دار

 9. 2 از 5

  :

  سلام. ممنون از سایت خوبتون. پشتیبانی آنلاین مشکل دانلود فایل رو حل کردند.

 10. 4 از 5

  :

  کتاب خوب و پر کاربردی هستش.

 11. 2 از 5

  :

  همانطوریکه انتظار میرفت، مطالب بسیار آموزنده بود و اجرای خوب آن نیز به شکل گیری تجربه ای به یاد ماندنی کمک کرد. شاید در وهله اول مطالب آن که عمدتا درباره رهبری و اصول پیشرفت و موفقیت بود، مناسب مدیران کسب و کارها و کارآفرینان به نظر برسد. اما به عقیده من این مجموعه آکنده از نکات کاربردی برای پدر و مادرهایی است که دغدغه تربیت کارآفرینان آینده را نیز دارند.به همین خاطر به همه دوستانی که به خانواده خود به عنوان یک سازمان کارآفرین نگاه میکنند و دغدغه مدیریت صحیح آن را دارند و همچنین فرزندانی دارند (یا خواهند داشت) که میخواهند مسیر کارآفرینی به جای کارمندی را طی کنند، توصیه میکنم با صرف مبلغی باندازه یک وعده فست فود، و همچنین صرف حداکثر یک نیم روز، از نکات کاربردی مطرح شده در این مجموعه حداکثر استفاده را داشته باشند. خود بنده که تاکنون دو بار کامل آنرا گوش داده ام و برای مرور سومین بار آن، بی تاب هستم (اساسا این روزها با دیدن ترافیک خیابانی خوشحال تر میشوم، چون وقت بیشتری برای گوش دادن خواهم داشت).موفق باشید

  • :

   سپاس فراوان بابت وقتی برای ارسال نقد دقیقتان اختصاص دادید. خوشحالیم که کتاب، نظر شما را جلب کرده است.

 12. 2 از 5

  :

  با عرض سلام خدمت مدیریت محترم رادیو مثبت و سایر شنوندگان کتابهای صوتی، من یک سوال واسم پیش اومده و میخوام بدونم چرا کتاب اصلی به زبان انگلیسی ‘The Entrepreneur Roller Coaster – Darren Hardy – All in one track’دقیقا ۴۲۹ دقیقه است و کتاب شما که میفرمایید نسخه کامل است ۳۰۸ دقیقه می باشد؟ یعنی ۱۲۱ دقیقه (۲ ساعت و یک دقیقه کمتر؟!!!) و این موضوع متاسفانه در مورد کتابهای دیگری هم که من قبلا از وب سایت شما خریداری کرده ام صادق است.ممنون میشم که من را راهنمایی بفرمایید. در پایان باز هم یاد آور میشوم که من از وب سایت شما بسیار راضی و خرسندم و از زحماتتون بسیار ممنونم.

  • :

   درود
   دوست عزیز کتاب صوتی رادیومثبت دقیقا همون ورژن صوتی اصلی از سایت ناشر هستش
   ولی به دلیل ترجمه و ویرایش و اینکه حالا گویندها به طور صمیمانه ترجمه و دوبله میکنند خوب مسلما باید تفاوتی بین نسخه انگلیسی و فارسی باشه
   در اصل هیچ یکی از مطالب اصلی کتاب کم یا زیاد نمیشه

 13. 2 از 5

  :

  من این کتاب رو چاپی شو خونده بودم،و خیلی عالی بود ، حالا صوتیش هم خیلی فوقالعاده س ، ممنون

 14. 2 از 5

  :

  قسمت چهارم از این کتاب موقع خارج شدن از حالت زیپ نمایش داده نمیشه… به نظرم ایراد داره

  • :

   فایل تست شد و مشکلی وجود نداشت. احتمالا فایل ناقص دانلود شده.
   موفق باشید.

 15. 2 از 5

  :

  سلام
  کامله یا خلاصشه?

  • :

   نسخه کامل

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تمام مطالب رادیو مثبت متعلق به انتشارات کلید آموزش است و کپی برداری مطالب فقط با کسب اجازه مجاز می باشد. 2016 © ایزو فروشگاه نرم افزار
ARE YOU READY? GET IT NOW!
کتاب صوتی رایگان
کتاب صوتی رایگان
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

برای دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید

با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید

با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید

با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید

با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط ازایمیل خود دریافت کنید

چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

با تشکر از شما کد زیر را در نمایش سبد خرید در قسمت کد تخفیف وارد فرماید

کد تخفیف به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

قسمت های دیگر صدای موفقیت تنها به ایمیل شما ارسال خواهد شد ، لطفا ایمیل صحیح خود را وارد کنید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
ایمیل شما ثبت گردید

از این پس جدید ترین صدای موفقیت را در ایمیل خود دریافت کنید

دوست عزیز لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد گردید

لطفا ایمیل خود را وارد کنید

کتاب صوتی مدیریت درونی
دانلود کتاب
جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

کتاب
کتاب صوتی
دانلود کتاب صوتی
جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

کتاب صوتی
جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

کتاب صوتی رایگان
کتاب صوتی ثروتمند ترین مرد بابل
لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد

لطفا ایمیل صحیح خود را وارد کنید

با تشکر از شما

لینک دانلود کل صدای موفقیت به ایمیل شما ارسال گردید

چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
فصل اول کتاب صوتی ثروتمند ترین مرد بابل
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
فصل اول کتاب صوتی راهنمای ثروتمند شدن
جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

https://radiomosbat.co,/shop
جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد
فصل 4 کتاب صوتی قطار سریع السیر کار آفرینی
جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

تخفیف 70%
بستن پنجره

تلگرام دانلود کتاب صوتی