راهنمای ثروتمند شدن
توضیحات
 • نویسنده : رابرت کیوساکی

 • مدت زمان  :226 دقیقه

 • فرمت فایل : MP3

 • ناشر: رادیو مثبت

چه خواهید شنید
 • فصل اول : بهای زندگی سطح پایین چیست ؟

 • فصل دوم : بهای اشتباه کردن چیست ؟

 • فصل سوم : بهای آموختن چیست ؟

 • فصل چهارم : بهای از بین رفتن کارت اعتباری شما چیست ؟

 • فصل پنجم : بدهی واقعی شما چقدر است ؟

 • فصل ششم : بهای تغییر چیست ؟

نقد رادیو مثبت
دستگاه های قابل اجرا

در چه دستگاه های میتوانید فایل کتاب صوتی را اجرا کنید

playlist

نمونه فایل کتاب صوتی را بشنوید

کتاب صوتی

خرید و دانلود کتاب صوتی

مبلغ : 20000 تومان

 • بهای ثروتمندشدن چیست؟

  “راهنمای ثروتمند شدن : بدون آنکه دسته چکهای خود را پاره کنید بدهی بد را به بدهی خوب تبدیل کنید”

  در این کتاب صوتی رابرت کیوساکی درباره ی بهای ثروتمند شدن توضیح خواهد داد بدون این که نیازی به سطح پایین بودن،غیر اخلاقی رفتار کردن و یا حتی فکر ازدواج با میلیونرها را داشته باشید. شما زندگی به روش ثروتمندان را تجربه خواهید کرد و از این زندگی هم لذت خواهید برد. اما این کار بهایی دارد. پدر ثروتمندم می گوید : « ارزش بسیاری از چیزها را نمی توان با پول اندازه گیری کرد . » من پاسخ ها را پذیرفته ام و بهای آن را نیز پرداخته ام.

سخن نویسنده در باره کتاب راهنمای ثروتمند شدن

من کتاب صوتی راهنمای ثروتمند شدن را نوشتم به این خاطر که می‌خواستم داستان درسهایی درباره پول را که از دو پدرم یاد گرفتم، تعریف کنم.”

وقتی در سال 1997 کتاب را نوشتم، به هر کتابفروشی و توزیع کننده کتاب که مراجعه می‌کردیم، آن را رد می‌کردند. از این بابت که در سال 1997، برنامه چه کسی می‌خواهد میلیونر شود، هنوز تلویزیونی نبود. مکثی کردم و گفتم: “در واقع کتاب من پیامی دقیقاً مخالف پیام این برنامه‌های تلویزیونی، میلیونرهای بازار سهام‌، و قرعه‌كشي‌ها ارائه می‌دهد.” دوباره مکثی کردم و برای لحظه‌ای فکر کردم، و بعد ادامه دادم: “امروز واقعاً یک جنون درباره سریع ثروتمند شدن وجود دارد و با اینکه کتاب من درباره ثروتمند شدن است‌، درباره سریع ثروتمند شدن نیست.” گزارشگر سری تکان داد و لبخند تردید آمیزی زد و گفت: “پس اگر تو بخشی از این جنون سریع ثروتمند شدن نیستی، چه هستی؟ به آرامی ثروتمند شدن؟”

احساس کردم طعنه می‌زند و این کار او مرا به چالش کشید. من در مقابل میلیون‌ها بیننده مجبور بودم خونسردی خودم را حفظ کنم‌. بنابراین در پاسخ به حرف نیش‌دار او خنده ملایمی‌کردم و گفتم: “نه، کتاب من درباره سریع ثروتمند شدن یا آرام ثروتمند شدن نیست.” بعد لبخندی زدم و منتظر ماندم تا او سوال بعدی را از من بپرسد. سکوت مرگباری بود اما تا آنجایی که امکان داشت خود را آرام نگه داشتم، و منتظر ماندم تا او حرکت بعدی را انجام دهد.

او لبخندی زد و پرسید: “پس کتاب تو درباره چیست؟”

من با نیشخندی جواب دادم: “درباره بهای ثروتمند شدن است.”

جواب داد: “بها ؟ منظورت از بها چیست؟”

در حالیکه داشت این سوال را می‌پرسید، تهیه کننده به او علامت داد که وقت تمام شده. سپس او به من فشار آورد که عجله کنم و پاسخ را بگویم و من مصاحبه را با این حرف به پایان رساندم: “همه می‌خواهند ثروتمند شوند. اما مشکل این است که فقط تعداد معدودی از افراد حاضرند بهایش را بپردازند”

مصاحبه تلویزیونی تمام شد. میزبان از من تشکر کرد و پیام بازرگانی پخش شد. مشکل این بود که من هرگز پاسخ ندادم که فکر می‌کنم بهای میلیونر شدن چیست؟ این کتاب به سوالی که در آن مصاحبه پاسخ داده نشد، پاسخ می‌دهد.

چه کسی بهایش را می‌پردازد؟

دپارتمان سلامت، آموزش و رفاه آمریکا، آمار افراد بین 20 تا 65 ساله را گرفت؛ یافته‌ها از این قرار بود:

از هر 100 نفر در سن 60 سالگی:

1 نفر متمول

4 نفر مرفه

5 نفر از روی ناچاری هنوز در حال کار

54 نفر تحت حمایت دولت یا خانواده

36 نفر فوت شده بودند.

به علاوه، 35 درصد از آن متمولین، و درصد زیادی از مرفهین، ثروتشان را به ارث برده‌اند. توجه نمایید که مجله فوربس ثروتمندان را به عنوان افرادی تعریف می‌کند که سالانه درآمدی بیش 1 یک میلیون دلار دارند.

با رونق اقتصادی طی 10 سال آخر قرن بیستم، به تعدد متمولین و مرفهین افزوده شد. با این حال، این سوال باقی ماند که آن 1 درصد برتر که ثروتمند هستند، چه کاری انجام داده‌اند که دیگران انجام نداده‌اند؟ تفاوت بهایی که آن 1 درصد پرداخته‌اند چه بوده که دیگران نپرداختند؟

آیا داشتن یک خانه بزرگ به این مفهوم است که شما ثروتمند هستید؟

وقتی بچه بودم، پدرم ثروتمند مرا سوار اتومبیلش کرد و از جلوی خانه یکی از همکلاسی‌هایم که در محله بسیار ثروتمندی قرار داشت عبور کرد. از پدرثروتمند پرسیدم که آیا پدر این همکلاسیم ثروتمند است. پدر خنده‌ای کرد و جواب داد: “یک شغل پردرآمد، یک خانه بزرگ، اتومبیل‌های زیبا، و مسافرت‌های پرخرج به این معنی نیست که تو ثروتمند هستی. در واقع می‌تواند عکس این مفهوم را داشته باشد. یک شیوه زندگی پرخرج به این معنی نیست که تو زرنگ یا تحصیلکرده هستی. می‌تواند دقیقاً به معنی عکس این باشد.”

اکثر ما آنقدر زرنگ هستیم که بفهمیم منظور پدرثروتمند از آن جملات چیست. با این حال، فکر می‌کنم یکی از دلایل اینکه بسیاری از مردم در قرعه‌كشي شرکت می‌کنند این است که آنها هم می‌خواهند یک خانه بزرگ زیبا، اتومبیل‌های گرانقیمت، و دیگر بازیچه‌هایی که پول می‌تواند بخرد، داشته باشند. در حالیکه بدست آوردن میلیون‌ها دلار با برنده شدن در قرعه‌كشي‌، در عالم واقعیت امکان دارد، اما احتمالش خیلی کم است. درست همان‌طور که داشتن یک خانه بزرگ، لزوماً به معنی ثروتمند بودن شما نیست، نشستن پای تلویزیون و تماشای یک مسابقه زنده قرعه‌كشي بهایی نیست که آن 1 درصد برتر برای ثروتمند شدن پرداخته‌اند.

بهای میلیونر شدن چقدر است؟

راه‌های مختلف بسیاری برای ثروتمند شدن وجود دارد. برنده شدن در قرعه‌كشي یا یک مسابقه تلویزیونی فقط  2 نمونه از راه‌هاي‌شانسي هستند. شما می‌توانی همچنین با کم خرج کردن، کلاهبرداری، یا حتی دزدي ثروتمند شويد، اما همانطور كه مي‌دانيد حفظ و توسعه پول از بدست آوردن پول مهم‌تر است و صد البته كسي كه مهارت سرمايه‌گذاري ندارد همه‌ي ثروت خود را در آني مي‌بازد. شما همچنين مي‌توانيد بوسيله ازدواج با یک میلیونر ثروتمند شوید. افراد بسیاری فعالانه برای ازدواج به دنبال میلیونرها می‌گردند.

 البته برحذر باشید؛ هریک از روش های بدست آوردن ثروت عظیم، بهایی دارد و بهایش همیشه با پول سنجیده نمی‌شود.

بهای نشستن در خانه و تماشای مسابقه تلویزیونی و قرعه‌كشي این است که اکثریت وسیعی از تماشاچیان هرگز ثروتمند نخواهند شد، و این قیمت بسیار گزافی است که می‌پردازند. راه‌های بهتری برای ثروتمند شدن وجود دارد که احتمال موفقیتش بیشتر است اما اکثر مردم حاضر نیستند بهایش را بپردازند و در واقع راه‌هایی برای ثروتمند شدن وجود دارد که احتمال موفقیت آنها به نفع شخص است، یعنی تقریباً ضمانت می‌کنند که یک شخص ثروتمند خواهد شد، اما دوباره مشکل این است که اکثر مردم حاضر نیستند بهایش را بپردازند و طبق آمار دپارتمای سلامت، آموزش و رفاه، به همین دلیل است که در ثروتمندترین کشور دنیا، از هر100 نفر تنها یک نفر واقعاً ثروتمند می‌شود. آنها می‌خواهند میلیونر باشند، اما حاضر نیستند بهایش را بپردازند.

حالا منظور پدر ثروتمندم از بها چه بود؟ استفاده از یک مثال متفاوت برای توضیح مفهوم بها این ایده را بهتر را شرح می‌دهد. چه می‌شد اگر می‌گفتم‌: “کاش بدنی مثل بدن آرنولد داشتم”. اولین چیزی که اکثر شما به من می‌گفتید این بود: “کفش‌های کتانی‌ات را بپوش، روزی 8 كيلومتر بدو‌، 3 ساعت در روز به باشگاه برو‌، و از خوردن بیش از حد پیتزا دست بکش.” بعد من می‌گفتم: “آیا راه دیگری برای داشتن بدنی مثل آرنولد وجود دارد؟” منظور من از بها این است. میلیون‌ها نفر از مردم می‌خواهند بدن فوق‌العاده‌ای داشته باشند اما افراد معدودی حاضرند بهایش را بپردازند. و به همین دلیل است که پیام‌های تبلیغاتی که این وعده‌ها را می‌دهند‌ پول بسیاری زیادی بدست می‌آورند؛

” شما وزن کم می‌کنید و باز هم می‌توانید هر چه می‌خواهید بخورید. فقط این قرص جادویی کوچک را بخورید.”

یا

” شما می‌توانید بدون تمرین بدنی یا رژیم غذایی شبیه این مدل زیبا شوید.”

 خیابان مدیسون  فقط یک رقابت آگهی تبلیغاتی پیشنهاد می‌کند که صرف نظر از اینکه آنچه می‌خواهید پول است، یا یک بدن زیبا، یا روابط عالی‌، یا شادی‌، یا هر چیز دیگری که خواستارید، یک راه سریع و آسان برای دریافت آنچه می‌خواهید به شما وعده می‌دهد‌. اما اکثر محصولاتی که آگهی‌ها تبلیغ می‌کنند، به درد نمی‌خورد،  نه بخاطر محصول بلکه به این خاطر که مردمی که آنها را می‌خرند حاضر نیستند کار را انجام دهند (یا بهایش را بپردازند).

من اغلب به سرمایه‌گذاری 385 دلاری ملکم اشاره می‌کنم که سال‌ها پیش از یک برنامه تبلیغاتی تلویزیونی آن را خریدم. یادم می‌آید که در خانه نشسته بودم و کانال‌ها را عوض می‌کردم تا اینکه این برنامه تبلیغاتی را دیدم. این آگهی مرا تشویق کرد که به یک سمینار رایگان در هتلی در ساحل وایکی بروم. من تماس گرفتم تا برای سمینار رایگان جا رزرو کنم؛ در این سمینار شرکت کردم، و بعد برای سمینار آخر هفته که 385 دلار هزینه‌اش بود ثبت نام کردم. من در آن زمان هنوز در نیروی دریایی بودم، بنابراین یکی از همکاران خلبانم را دعوت کردم تا با من به این سمینار آخر هفته بیاید. او از سمینار خوشش نیامد و گفت که این کاملاً یک کلاهبرداری است و هدر دادن وقت است، و درخواست کرد که پولش را پس بدهند. بعداً به من گفت که “من می‌دانستم که این یک کلاهبرداری است. نباید به حرف تو گوش می‌دادم.” 

تجربه من کاملاً متفاوت بود‌. من سمینار را ترک کردم، نوارها و کتاب‌هایش را گرفتم، آنها را خواندم و گوش دادم، و از اطلاعاتی که از آن سمینار یاد گرفتم، میلیون‌ها دلار کسب کردم. در حالیکه یکی از دوستانم سال‌ها بعد به من گفت: “مشکل دوستت این بود که بیش از اندازه زرنگ بود و هیچ چیز از این دوره آموزشی بدست نیاورد. تو آنقدر مشتاق ثروتمند شدن بودی که سخنان سخنران را باورکنی و بیرون بروی و هرکاری که او به تو آموخته بود انجام بدهی.”

امروزه، من کماکان به مردم توصیه می‌کنم که در سمینارها ثبت نام کنند تا اصول راه اندازی یک کسب وکار، تنظيم قرارداد، سرمایه‌گذاری در سهام، یا هر چیز دیگر را بیاموزند. من اغلب از مخاطبین می‌شنوم که می‌گویند: “اما اگر دوره آموزشی خوب نباشد چه؟ اگر سرم راکلاه بگذارند چه؟ اگر هیچ چیز یاد نگیرم چه؟ به علاوه، من نمی‌خواهم دستشويي تعمیر کنم یا نصف شب تماس‌های تلفنی از طرف مستاجرین داشته باشم.” وقتی چنین حرف‌هایی را می‌شنوم، معمولاً پاسخ می‌دهم:

“پس بهترین کار این است که در سمینار شرکت نکنید. آن سمینار قطعاً یک کلاهبرداری است.”

طبق تجربه من، بسیاری از افراد بدنبال پاسخ‌هایی می‌گردند که زندگیشان را به طریقی بهتر سازد. مشکل این است که وقتی آنها پاسخ را می‌یابند، آن را دوست ندارند …. درست همان‌طور که من این پاسخ را دوست نداشتم که: “از خوردن پیتزا دست بکش و شروع کن روزی 3 ساعت دمبل بزن”. به عبارت دیگر، من هیچ شانسی برای ساختن اندامی مثل آرنولد را، تا زمانیکه پاسخ دریافتي را دوست نداشته باشم؛ ندارم. و به عقیده من، ربطي به پاسخ ندارد؛ این بهایی که با آن پاسخ همراه شده چیزی است که مردم واقعاً آن را دوست ندارند. 

همان‌طور که پدر ثروتمند می‌گفت: “اکثر مردم می‌خواهند ثروتمند شوند. آنها فقط نمی‌خواند بهایش را بپردازند”

حال در این کتاب درباره بهای ثروتمند شدن بدون کم خرج کردن، کارهای غیراخلاقی و کلاهبرداری صحبت می‌کنیم‌. شما یاد خواهید گرفت که چگونه در حالیکه از شیوه زندگی بسیار ثروتمندانه لذت می‌برید، ثروتمند شوید؛ اما بهایی دارد … و همان‌طور که پدرثروتمندم اغلب به من می‌گفت: “بهای یک چیز همیشه با پول سنجیده نمی‌شود.”

من پاسخ‌ها و بهایی که پرداخته‌ام با شما در میان می‌گذارم. اگر پاسخ‌های من یا پدرثروتمند را دوست ندارید، به یاد آورید که برای ثروتمند شدن، بیش از یک راه وجود دارد …. همیشه یک قرعه‌كشي یا مسابقه تلویزیونی جدید وجود دارد که این سوال را می‌پرسد: 

“چه کسی می‌خواهد میلیونر شود؟”

درباره نویسنده …

رابرت کیو ساکی

رابرت کیوساکی در هاوایی به دنیا آمد و همان جا بزرگ شد . او چهارمین نسل یک خانواده بزرگ دورگه ژاپنی – آمریکایی بود . او پس از اتمام دوره دبیرستان در نیویورک به ادامه تحصیل پرداخت و پس از به پایان رساندن دانشگاه به نیروی تفنگداران دریایی آمریکا پیوست . در بازگشت از ویتنام زندگی مالی و تجاری رابرت آغاز شد . در سال ۱۹۷۷ او شرکتی را بنیان نهاد که نخستین کیف های پول مردانه ای که مخلوطی از نایلون و ولکرو بود به بازار عرضه کرد . که این محصول بعدها به یک فراورده مولتی میلیون دلاری جهانی تبدیل شد . او و محصولاتش در مجلات معتبر جهانی حضور داشتند و دارند . رابرت کیوساکی را بیشتر با کتاب «بابای پولدار بابای فقیر» می شناسند؛ پرفروش ترین کتابی که درباره پول درآوردن نوشته شده است.کیوساکی طرز فکر ده ها میلیون نفر را در مورد پول به چالش کشیده و تغییر داده است. او یک کارآفرین، مربی و سرمایه گذار می باشد که معتقد است دنیا به کارآفرین های بیشتری نیاز دارد تا شغل ایجاد کنند.رابرت با ایده های متفاوت و خلاف معمولی که درباره پول و سرمایه گذاری دارد شهرتی جهانی برای خود کسب کرده است.

نظر خود را در مورد کتاب صوتی راهنمای ثروتمند شدن ثبت کنید و برای هر نظر 200 تومان حساب خود را شارژ کنید

44 دیدگاه برای کتاب صوتی راهنمای ثروتمند شدن

 1. 2 از 5

  :

  سلااااااااااام سلام به همه ی رادیو مثبتی های عزیز.من کتاب پدر پولدار و پدر بی پول رابرت کیوساکی رو که خوندم متوجه شدن خودم هم یه پیر پول دار دارم و یه پدر بی پول.کارکردن با پدر پولدارم و اشنایی با کتاب این نویسنده ی بینظیر و بکار بستن راهکارها و تجربیاتش باعث شد تا من بتونم با توکل و همراهیه خدای بزرگ زندگیم رو دچار تحول عظیمی کنم که ای تحول هم در ضمینه ی مالی و هم اجتماعی و…فوق العادخ بود.الهی شکر.دوستای عزیز سعی میکنم با استفاده از کتابهای صوتی این سایت که به لحاظ کیفیتی عالیه وقتهای پرتی که قبلا از دست میرفت رو به وقتهای عالی تبدیل کنم تا این روند پیشرفت رو در زندگیم با یادگیریه مداوم تضمین کنم.این کتاب رو هم مدتها پیش خریدم و بارها و بارها گوش کردم و هربا یه چزز جدید یاد گرفتم.ازهمه دستندرکاران این سایت بینظیر سپاسگزارم.موفق و پیروز باشید

  • :

   ممنون از شما . انشالا همیشه موفق و سربلند باشید

 2. 2 از 5

  :

  سلام به همه ی رادیو مثبتی های عزیز.من کتاب پدر پولدار و پدر بی پول رابرت کیوساکی رو که خوندم متوجه شدن خودم هم یه پیر پول دار دارم و یه پدر بی پول.کارکردن با پدر پولدارم و اشنایی با کتاب این نویسنده ی بینظیر و بکار بستن راهکارها و تجربیاتش باعث شد تا من بتونم با توکل و همراهیه خدای بزرگ زندگیم رو دچار تحول عظیمی کنم که ای تحول هم در ضمینه ی مالی و هم اجتماعی و…فوق العادخ بود.الهی شکر.دوستای عزیز سعی میکنم با استفاده از کتابهای صوتی این سایت که به لحاظ کیفیتی عالیه وقتهای پرتی که قبلا از دست میرفت رو به وقتهای عالی تبدیل کنم تا این روند پیشرفت رو در زندگیم با یادگیریه مداوم تضمین کنم.این کتاب رو هم مدتها پیش خریدم و بارها و بارها گوش کردم و هربا یه چزز جدید یاد گرفتم.ازهمه دستندرکاران این سایت بینظیر سپاسگزارم.موفق و پیروز باشید

 3. 2 از 5

  :

  جالب بود ممنون

 4. 2 از 5

  :

  خوب

 5. 2 از 5

  :

  بسیار عالی

 6. 2 از 5

  :

  عالی بود

 7. 2 از 5

  :

  بسیارعالیست

 8. 2 از 5

  :

  ان شاءالله من قصد دارم تک تک کتابهای با ارزش رادیو مثبت را خریداری نمایم چون اعتقاد دارم هزینه ای که بابت آنها پرداخت میکنم یک سرمایه گذاری است.

 9. 2 از 5

  :

  سایتتون واقعا عالیه

 10. 2 از 5

  :

  ممنون از کار زیبا و فرهنگی شما رادیو مثبتیها. کتاب خوبیه امیدوارم بتونم تو زندگیم پیادش کنم.

 11. 2 از 5

  :

  رادیو مثبت عالیه

 12. 2 از 5

  :

  درود بر پدر پولدار…

 13. 2 از 5

  :

  این کتاب بسیار ایده های خوبی به ادم میده ولی حیف که شرایطی که مثال میزنه تو ایران جواب گو نیست

 14. 2 از 5

  :

  اززحمات شماممنونم

 15. 2 از 5

  :

  یک از بهترین کتابهایی بود که از رابرت کیوساکی خوندم، البته من قبل از این رابرت کیوساکی با کاب های پدر پولدار پدر بی پول و هوش مالی شناختم که این کتاب ها هم عالی بودن.

 16. 1 از 5

  :

  با سلام و خدا قوت به تیم رادیو مثبت؛ این کتاب محتوای خوبی داشت؛ ولی گوینده خیلی تند و یکنواخت حرف میزد یعنی وقتی یکم از گوش کردن بهش میگذشت دیگه بقیه داستان توجه تان را جلب نمیکرد و اگر به جای یک گوینده از چند گوینده استفاده میشد (مانند کتاب ثروتمندترین مرد بابل؛ چون این کتاب صوتی را هم از سایتتان خریدم) خیلی بهتر میشد.
  باتشکر از تیم رادیو مثبت

 17. 2 از 5

  :

  عالی. عالی. ممنون

 18. 2 از 5

  :

  کتاب های رابرت کیوساکی واقعا عالی هستند

 19. 2 از 5

  :

  واقعا کتاب خوبی بود. به ویژه صدای گوینده و نحوه گویندگی شون فوق العاده بود. لطفا باز هم از همین گوینده کتاب بگذارید. ممنون.

 20. 2 از 5

  :

  عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

 21. 2 از 5

  :

  سلام خدا قوت بسیاربسیار عالی بود واقعا لذت بردم هم از مطالب با ارزش کتاب و هم از گوینده که کارش خیلی درسته همیشه موفق وپیروز باشید

 22. :

  کتاب های رابرت کیوساکی بسیار ارزنده است.

 23. :

  این کتاب رو خوندم خیلی عالیه حتما گوش بدید تفکر شما رو در مورد ثروت عوض می کنه

 24. :

  سلام
  کتاب های آقای کیوساکی عالی هستند. ممنون بابت این حرکت ارزشمند.

 25. :

  خیلی خوب

 26. :

  امیدوارم یه کتاب خوب باشه
  مثل همه ی کتابهای رابرت کیوساکی

 27. :

  ممنون بابت رسیدگی به نظرها

 28. :

  سلام
  فایل صوتی نمونه که همون فایل صوتیه کتاب جوان و ثروتمند بازنشسته شوید هست؟؟؟

  • :

   درود
   نمونه کیفیت محصول جایگزین شد.
   هر محصولی از کتاب های صوتی نمونه کیفیت صوتی خودش رو در صفحه محصول داره.

 29. :

  قیمت کتاب های صوتی شما خیلی بالاتر از سایت‌های دیگه‌ست.
  در ضمن قیمت کتابی که ۲۲۴ دقیقه‌ست با کتابی که ۷۵ دقیقه‌ست یکی هستش؟ میشه لطفاً توضیح بدید مبنای قیمت گذاری شما چطوره؟

  • :

   درود
   دوست عزیز مبنای قیمت گذاری بر حسب زمان فایل نیست این اشتباهو نکنید
   خیلی از کتاب های صوتی زمان زیادی واسه تولید میبره و هزینه ی زیادی بابت تولید واسش پرداخت میشه همچنین ما کوپن های تخفیف فعالی در سایت قرار دادیم تا قیمت ها رو واستون بهتر کنیم
   و این رو هم باید خدمتتون عرض کنم تمامی کتاب های ما انتشار خودمون هستش و از گویندگان حرفه ای برای تهیه کتاب های صوتی استفاده میشه سایت های که قیمت های کتاب هاشون پایین هست هیچ انتشار رسمی از خودشون ندارند و هیچ تضمینی به شما نمیدند
   باز هم اختیار خرید از کتاب های صوتی رادیو مثبت با شماست

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تمام مطالب رادیو مثبت متعلق به انتشارات کلید آموزش است و کپی برداری مطالب فقط با کسب اجازه مجاز می باشد. 2016 © ایزو فروشگاه نرم افزار
ARE YOU READY? GET IT NOW!
کتاب صوتی رایگان
کتاب صوتی رایگان
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

برای دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید

با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید

با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید

با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید

با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید،همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت کتاب صوتی ایمل خودرا وارد کنید.
جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط ازایمیل خود دریافت کنید

چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

با تشکر از شما کد زیر را در نمایش سبد خرید در قسمت کد تخفیف وارد فرماید

کد تخفیف به ایمیل شما ارسال گردید

جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

قسمت های دیگر صدای موفقیت تنها به ایمیل شما ارسال خواهد شد ، لطفا ایمیل صحیح خود را وارد کنید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
ایمیل شما ثبت گردید

از این پس جدید ترین صدای موفقیت را در ایمیل خود دریافت کنید

دوست عزیز لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد گردید

لطفا ایمیل خود را وارد کنید

کتاب صوتی مدیریت درونی
دانلود کتاب
جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

کتاب
کتاب صوتی
دانلود کتاب صوتی
جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

کتاب صوتی
جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

کتاب صوتی رایگان
کتاب صوتی ثروتمند ترین مرد بابل
لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد

لطفا ایمیل صحیح خود را وارد کنید

با تشکر از شما

لینک دانلود کل صدای موفقیت به ایمیل شما ارسال گردید

چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
فصل اول کتاب صوتی ثروتمند ترین مرد بابل
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
فصل اول کتاب صوتی راهنمای ثروتمند شدن
جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

https://radiomosbat.co,/shop
جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد
فصل 4 کتاب صوتی قطار سریع السیر کار آفرینی
جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

جهت دریافت صدای موفقیت و هم چنین قسمت های دیگر لطفا ایمیل صحیح خود را وارد فرمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید
چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟
با تشکر از شما

هم اکنون میتوانید دانلود کنید، قسمت های دیگر صدای موفقیت را هر هفته فقط از ایمیل خود دریافت کنید

تخفیف 70%
بستن پنجره

تلگرام دانلود کتاب صوتی