تخفیف

مجموعه کتاب صوتی «۱۰ چهره‌ی رؤیایی که جهان را تغییر دادند»؛ در حال حاضر از پرفروش‌ترین کتاب‌های موفقیت در جهان؛ ازجمله در سایت معتبر «آمازون» است! نویسنده‌ی این کتاب، «جرج ایلین» George Ilian؛ در این کتاب به ذکر ۵۰۰ درسِ زندگی و کسب‌وکار از ۱۰ کارآفرین، سرمایه‌گذار و چهره‌های مختلف و برتر جهان پرداخته است،

افرادی که دنیا را در اغلب موارد با شروع از نقطه‌ی صفر و با ایجاد کسب‌وکار و یا موفقیت‌ها و ابتکارهای حیرت‌آور خود تغییر داده و یا به‌طور جدی متأثر کرده‌اند. این اسامی به ترتیبِ نسخه‌ی اصلی کتاب عبارت‌اند از:

  1.  استیوجابز: مؤسس شرکت «اپل»
  2.  دونالد ترامپ: تاجر و سیاستمدار
  3.  بیل گیتس: بنیان‌گذار شرکت «مایکروسافت»
  4.  آرنولد شوارتزینگر: بازیگر، کارگردان، سرمایه‌گذار، سیاستمدار
  5.  مارک زاکربرگ: بنیان‌گذار «فیس‌بوک» با حدود یک ‌و نیم میلیارد کاربر
  6.  ریچارد برانسون: کارآفرین، سرمایه‌گذار و مالک ۴۰۰ شرکت زنجیره‌ای «ویرجین»
  7.  اُپرا وینفری: مجری بی‌نظیر تلویزیونی، (با ده‌ها میلیون بیننده) کارآفرین، سرمایه‌گذار
  8.  وارِن بافِت: یکی از بزرگ‌ترین سهامداران شرکت «بِرکشایر هاتاوی»، صاحبِ تمامی یا بخشی از شرکت‌های بسیار بزرگی مانند «کوکاکولا»، شرکت صنایع غذایی «ریگلی» و «نستله»
  9.  ایلان ماسک: بنیان‌گذار شرکت‌های پیشرو درزمینه‌ی خودرو، انرژی پاک و سفر به فضا همچون «تسلا موتورز»، «اسپیس اِکس» و «سولارسیتی»
  10.  تونی رابینز: مربی یگانه‌ی موفقیت در جهان، مشاور موفقیتِ چهره‌های سرشناس، سرمایه‌گذار و کارآفرین

جرج ایلین، زندگی تک‌تک این ده چهره‌ی جهانی موفقیت را از جنبه‌های گوناگون آن بررسی و کالبدشکافی کرده و با استناد به ماجراها و رویدادهای واقعیِ زندگی هریک؛ خلاصه‌ی عوامل موفقیت آن‌ها را تبدیل به پنجاه درس به‌صورت پنجاه دستورالعملِ یک سطری! و کاملاً کاربردی کرده است؛

طوری که شما می‌توانید تمام شیوه‌ها و رفتارهای این ده کارآفرین و سرمایه‌گذار موفق را در عرصه‌ی کسب‌وکار، زندگی شخصی؛ نوع سرمایه‌گذاری و طرز ایده یابی؛ در هر یک از این ۵۰ سطر؛ مال خود کنید و درمجموع، ۵۰۰ سطر طلایی، شامل تمامی راز و رمز موفقیت در جهان معاصر را در اختیار داشته باشید تا اگر وقت گوش دادن سریع به‌تمامی کتاب‌های صوتی را نیز نداشتید، بتوانید با استفاده از چکیده‌ی آن‌ها پیشرفت شغلی و فردی خود را سریعاً آغاز کنید.

در هر بخش برای هر یک از این ۵۰ درس؛ قسمتی مرتبط از زندگی کارآفرینِ موردنظر، به‌عنوان مثالی کاربردی برای یادگرفتنِ نحوه‌ی عملی کردن آموزش مربوطه شرح داده شده است.