کتاب صوتی زندگینامه بیز استون موسس وب سایت توئیتر

شاید نام بیز استون چندان برای شما آشنا نباشد اما مطمئنا نام شبکه ی اجتماعی توئیتر را همگی شما شنیده اید. بیز استون یکی از طراحان و مبدعان خلاق توئیتر و چندین شبکه ی اینترنتی دیگر مانند Xanga، Blogger، Odeo و Medium بوده است. داستان زندگی این مرد جوان الگوی خوبی برای کسانیست که ذهنی پویا دارند و می خواهند از طریق ایده های درخشان خود به اوج برسند. هم اکنون بیز استون یکی از ثروتمندترین و تاثیرگذارترین افراد دنیاست.

(توئیتر  (Twitter) یک سرویس به اصطلاح «میکرو بلاگنینگ» است که با شعار «چه کار می کنید؟ What are you doing » پا به عرصه اینترنت گذاشت و در نوامبر سال ۲۰۰۹ میلادی شعارش تغییر کرد؛ « چه اتفاقی در حال رخ دادن است؟ What’s Happening»

یکی از ویژگی‌های توئیتر محدود بودن به تایپ تنها ۱۴۰ کاراکتر است. این دو شناسه به قدری نو بود که به سرعت در بین کاربران اینترنت به محبوبیّت رسید. در توئیتر افزون برفرستادن نوشتار می‌توان فیلم، عکس، و صدا نیز ارسال کرد.توییتر در لغت به معنی جیک جیک کردن است.

شعبه مرکزی توئیتر در سان‌فرانسیسکو، ایالت کالیفرنیا واقع است و دفاتری نیز در شهرهای بوستون، نیویورک و سن‌آنتونیو دارد. توئیتر در رتبه بندی وبگاه الکسا در میان ده وبگاه برتر در رتبه هشتم قرار دارد.۸(آگوست ۲۰۱۲)در حال حاضر شرکت توئیتر بیش از ۶۰۰ کارمند دارد و در ۱۶ زبان در دسترس است.)

متاسفانه اکثر مردم، آنچنان در حال تلاش و تقلای جسمی، برای گذراندن امور زندگی هستند که فرصت نمی کنند به دنبال جواب این گونه سئوالات بگردند و با خود بیندیشند که چرا تاکنون زندگی خوبی نداشته اند و چگونه می توانند یک زندگی عالی و موفق را برای خود ایجاد کنند.
آنها افراد موفق را خیلی خوش شانس تصور می کنند و نمی دانند که موفقیت و خوشبختی نیز مانند هر کاری در این جهان اصولی دارد و در واقع مرز بین خوشبختی و بدبختی فقط یک راه ساده است.

به کتاب صوتی زندگینامه بیز استون موسس وب سایت توئیتر گوش بدهید :

One thought on “کتاب صوتی زندگینامه بیز استون موسس وب سایت توئیتر

پاسخ دهید