کتاب صوتی 5 سطح در رهبری

جان ماکسول
 • مترجم: تیم ترجمه رادیو مثبت
 • گوینده: شهاب مهرپویان
 • مدت زمان: 26 دقیقه
 • ناشر صوتی: رادیو مثبت
(دیدگاه 2 کاربر)

68,000 تومان

آنچه خواهید شنید

از همین حالا فردی خاص باشید تا دیگران داوطلبانه از شما اطاعت کنند!

 • چگونه می توانیم به دیگران دستور دهیم و آنها پیروی کنند؟
 • فردی هستید که دیگران مجبور به اطاعت از شما هستند ولی شما را دوست ندارند؟
 • شنونده و نظارت‌گر خوبی برای کارمندان خود هستید؟
 • در دوران کودکی پس از هر شکست در بازی، دوستان خود را به ادامه بازی تشویق می‌کردید؟
 • برای اینکه کارکنان زودتر از سر کار خود بلند نشوند و انرژی و زمان کافی جهت انجام کارهای روزانه خود بگذارند باید چه کار کرد؟

مهم نیست که در مورد یک مالک کسب و کار،‌ مربی فوتبال یا معلم صحبت کنیم چیزی که در همه‌ی این مشاغل مشترک است، رهبری آنها است. رهبری یک اسم نیست! یک حرکت رو به جلو برای کسب موفقیت‌ های بیشتر و والاتر است. شما باید توانایی الگو بودن و ایجاد یک تیم را داشته باشید تا بتوانید در آینده ای نه چندان دور به نتایج و اهداف مورد نظرتان برسید.

رهبر بودن به ویژگی‌ها و خصوصیات خاصی نیاز دارد که می‌توان آنها را آموخت یا در خود تقویت کرد. در هر جایگاهی که باشید باید به گونه ای این قدرت را در خود تقویت کنید که دیگران به صورت داوطلبانه و بدون چون و چرا از شما پیروی کنند.

برای حل مشکلات موجود بر سر راه رهبران و رسیدن به قله های پیشرفت به گفته جان سی  ماکسول، پنج سطح وجود دارد. جان سی ماکسول مربی،‌ سخنران و نویسنده ی حرفه ای کتاب های مدیریت و رهبری، در کتاب صوتی ۵ سطح رهبری شروع به تشریح مراحل مختلف از گام اول رهبری تا رسیدن به مرحله ی بلوغ می کند. او با این کتاب صوتی، به همه افراد کمک می کند تا اثربخشی خود را افزایش دهند.

جهت کسب تکنیک ها و مهارت های لازم در رهبری کافی است فایل صوتی این کتاب را از رادیو مثبت دانلود کنید و در زمان های استراحت به آن گوش دهید.

شنیدن کتاب صوتی ۵ سطح رهبری چه سودی دارد؟

۵ سطح رهبری کتابی است که به همه افرادی که به دنبال پیشرفت و موفقیت در کسب و کار خود هستند، پیشنهاد می شود؛ چرا که پس از شنیدن این کتاب صوتی، تکنیک ها و راه کارهای درست در مدیریت را فرا می گیرید.

در این کتاب صوتی به ابتدایی ترین مرحله تا رسیدن به قله های موفقیت و اوج اشاره شده است. این کتاب صوتی همچنین به تکنیک های دستور دادن،‌ حق داشتن، برقراری روابط درست، کسب بهترین نتیجه و نحوه‌ی درست انجام دادن و عمل کردن به هر یک از موارد ذکر شده پرداخته است.

مفاهیمی که در این کتاب صوتی با آن آشنا می شوید:

 1. کار کردن به خاطر مقام و عنوان، حق پیروی شما را به پیروزی نزدیک خواهد کرد.
 2. چگونگی ارتباط درست و صمیمی تر با دیگران جهت رسیدن به اقتدار و خدمت کردن به مردم
 3. الگو شدن برای کارکنان و افزایش بهره وری رسیدن به اهداف و نتایج
 4. توسعه افراد، چشم انداز روشن، آموزش و افزایش ظرفیت جهت رسیدن به موفقیت
 5. رسیدن به اوج، احترام و رهبری درست کارکنان در سطوح مختلف

برای رسیدن به ۵ سطح مدیریت باید یک فرآیند پیوسته و همیشگی در یادگیری، پیشرفت و توسعه داشته باشید. به یاد داشته باشید که هر روزه هزاران نفر به دلیل نداشتن تکنیک های درست و کافی در رهبری شکست می خورند از این رو سعی کنید تا حداقل یک بار به کتاب ۵ سطح رهبری اثر جان سی ماکسول گوش دهید تا به مشکلات خود در راه رسیدن به پله های موفقیت و اوج پایان دهید. این کتاب همچنین به شما در توسعه سطح افراد،‌ قانون جذب و همچنین نحوه درست ارتباط برقرار کردن با دیگران که اساس و پایه رهبری است، کمک می کند.

دیدگاه کاربران

 1. kargah گفته:

  این کتاب بخاطر گویندگی آقای مهرپویان میگیرم، چون کتاب یک مسئله مهم عالی اجرا کردن ?

 2. zorro007 گفته:

  کتاب جالبی بود خوشمان امد