کتاب صوتی نقشه راه رسیدن به ثروت

آنتونی رابینز
  • گوینده: میلاد عندلیب
  • مدت زمان: 55 دقیقه
  • ناشر صوتی: رادیو مثبت

68,000 تومان

آنچه خواهید شنید

معرفی کتاب صوتی «نقشه راه رسیدن به ثروت»

اگر به دنبال مدیریت دارایی خود هستید، کتاب «نقشه راه رسیدن به ثروت» را بخوانید.

افراد زیادی هستند که درآمد بسیار خوبی دارند ولی روش مدیریت کردن دارایی‌شان را بلد نیستند و وقتی می‌خواهند به طور مثال سفر طولانی بروند و یا ماشین جدیدی بخرند، با مشکل روبرو می‌شوند.

بر خلاف این دسته از افراد، بسیاری از کسانی که درآمد معمولی دارند با پس انداز و مدیریت درست پول خود، به آزادی مالی می‌رسند و به راحتی می‌توانند چیزهایی را که می‌خواهند به دست بیاورند.

آیا شما هم چنین افرادی را دیده‌اید؟ چرا این اتفاق می‌افتد؟ مدیریت پول و رسیدن به سطح مالی ایده‌آل یکی از مهم‌ترین اهدافی است که انسان‌ها سعی می‌کنند به آن برسند.

کتاب «نقشه راه رسیدن به ثروت» نوشته‌ی «آنتونی رابینز»، نویسنده‌ و سخنران معروف آمریکایی، یکی از کتاب‌های خوبی است که برای یادگیری این مفاهیم می‌توانیم از آن استفاده کنیم.

---------------------------------------------------------------

موضوع اصلی کتاب «نقشه راه رسیدن به ثروت» چیست و خواندن آن چه کمکی به ما می‌کند؟

همانطور که پیش‌تر گفته شد، ما در این مطلب قصد داریم یک کتاب کوتاه و خواندنی را به شما معرفی کنیم؛ کتاب «نقشه راه رسیدن به ثروت» نوشته‌ی «آنتونی رابینز».

این کتاب درباره‌ی مفهوم پول صحبت می‌کند و به ما یاد می‌دهد که چطور دارایی‌مان را مدیریت کنیم، چگونه به آزادی مالی برسیم، چطور به ثروتی که لیاقت آن را داریم دست یابیم و … .

بسیاری از افراد موفق و سرمایه گذاران برجسته‌‌ی دنیا از این کتاب تعریف کرده‌اند. خوانندگان این کتاب می‌گویند که کتاب «نقشه راه رسیدن به ثروت» با بیانی ساده و قابل فهم، موضوعات مهمی در خصوص مفهوم پول، سرمایه گذاری، پس انداز و … به آن‌ها یاد داده است.

برخی از افراد هم این کتاب را به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت‌شان معرفی کرده‌اند.

---------------------------------------------------------------

آزادی مالی به چه معناست؟

همانطور که گفته شد این کتاب درباره‌ی ترفندهای رسیدن به «آزادی مالی» است، اما آزادی مالی به چه معناست؟

به طور کلی می‌توان گفت که آزادی مالی یعنی با توجه به وضعیت و شرایط زندگی‌مان سرمایه، پول نقد و پس‌ انداز داشته باشیم.

وقتی به آزادی مالی برسیم، درآمدمان به قدری است که بتوانیم از زندگی دلخواه‌مان لذت ببریم، زیر بار قرض و بدهی نباشیم و هزینه‌های غیرمنتظره‌ی زندگی ما را غافلگیر نکند.

«آنتونی رابینز» در این کتاب کوتاه و خوش‌خوان، آزادی مالی را به خوبی توضیح می‌دهد.

---------------------------------------------------------------

چه کسانی باید کتاب «نقشه راه رسیدن به ثروت» را بخوانند؟

مطالعه‌ی کتاب «نقشه راه رسیدن به ثروت» برای تمام کسانی که می‌خواهند در بازارهای مالی سرمایه گذاری کنند، بسیار مهم است.

  • اما این همه‌ی ماجرا نیست!... اگر به دنبال رسیدن به آزادی مالی هستید و دوست دارید ترفندهای جذاب و کاربردی پس انداز و پول در آوردن را یاد بگیرید این کتاب گزینه‌‌ی مناسبی است.

علاوه بر این حجم کم و بیان ساده و خواندنی این کتاب هم برای کسانی که وقت ندارند کتاب‌های طولانی را مطالعه کنند یک ویژگی مثبت است.

بنابراین اگر به دنبال این هستید که با مدیریت درآمدتان به سطح مالی ایده آلی برسید، در اولین فرصت کتاب «نقشه راه رسیدن به ثروت» نوشته‌ی «آنتونی رابینز» را مطالعه کنید.

---------------------------------------------------------------

کمی با «آنتونی رابینز» آشنا شویم

«آنتونی رابینز» نویسنده، سخنران و بازیگر آمریکایی است. بیشتر شهرت آنتونی رابینز به خاطر سخنرانی‌ها و کتاب‌های خودیاری او است.

رابینز در خانواده‌‌ای فقیر به دنیا آمد و به گفته‌ی خودش در ۲۲ سالگی به تنهایی در خانه‌‌ای کوچک زندگی می‌کرد و مجبور بود ظرف غذایش را در وان حمام بشوید.

اما از همان زمان و با وجود تمام سختی‌ها، مشکلات و فقر، رویاهای بزرگی در ذهنش داشت.

رابینز در مدت کوتاهی توانست به بزرگ‌ترین و رویایی‌ترین آرزویش دست پیدا کند و درآمد سالیانه‌ی خود را از ۳۸ هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار افزایش دهد.

«آنتونی رابینز» نویسنده‌ی کتاب‌های خودیاری و موفقیت، در تلاش است تا با کمک کردن به انسان‌ها، دنیا را به جای بهتری برای زندگی کردن تبدیل کند.

او از روش‌های متفاوت و متنوعی برای بالا بردن سطح زندگی خودش و دیگران استفاده می‌کند.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.