کتاب صوتی شخصیت مطلوب

ناپلئون هیل
  • گوینده: بابک مینایی
  • مدت زمان: 53 دقیقه
  • ناشر صوتی: رادیو مثبت

68,000 تومان

آنچه خواهید شنید

معرفی کتاب صوتی «شخصیت مطلوب»

کتابی که شما را در مسیر رسیدن به موفقیت و پیروزی کمک می‌کند.

 

یکی از مهم‌ترین اهدافی که هر انسانی در زندگی‌اش آن را دنبال می‌کند، رسیدن به موفقیت و پیروزی است. همه‌ی انسان‌ها به دنبال سازماندهی زندگی‌ و اهدافشان هستند تا در نهایت به موفقیت دست پیدا کنند. اما این کار چندان ساده نیست و به مهارت‌های کاربردی و عمیقی نیاز دارد. در این مقاله قصد داریم کتاب «شخصیت مطلوب» نوشته‌ی «ناپلئون هیل» را معرفی کنیم که به شما کمک می‌کند در مسیر موفقیت گام بردارید.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

موضوع اصلی کتاب «موفقیت» چیست؟

همانطور که از اسم کتاب مشخص است، «ناپلئون هیل» درباره‌ی مسیرهای دستیابی به موفقیت صحبت می‌کند، مسیرهایی که همه از قبل آزمایش شده‌اند و تئوری‌های دقیقی پشت آن‌ها وجود دارد. این کتاب که در ۱۳ فصل تنظیم شده، در واقع نسخه‌ی مکتوب سخنرانی‌ها و برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی «ناپلئون هیل» است. ما در این مقاله درباره‌ی هر یک از فصل‌های آن توضیحات کوتاه و مختصری ارائه می‌کنیم.

البته در همین ابتدا باید تاکید کنیم که برای آشنایی بیشتر با مفاهیم و ترفندهای کتاب، حتما آن را به طور کامل مطالعه کنید، چرا که در همه‌ی فصل‌ها مثال‌ها و نکات ریز زیادی وجود دارد، که با رعایت کردنشان می‌توانید به خواسته‌ها و اهدافتان برسید.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

«شخصیت مطلوب»

در این فصل از کتاب «موفقیت» نویسنده‌ی کتاب درباره‌ی شخصیت صحبت می‌کند. از نظر «ناپلئون هیل» یکی از تاثیرگذارترین عواملی که می‌تواند باعث موفقیت یا شکست ما شود، شخصیت‌ است.

شاید از خودتان بپرسید که شخصیت مطلوب چیست و از چه عواملی ساخته می‌شود. یک شخصیت مطلوب از ۲۵ عامل مهم تشکیل شده است، از جمله: نگرش ذهنی مثبت، انعطاف پذیری، داشتن تن صدای مطلوب، تحمل کردن، شوخ طبع بودن، رک و راست بودن در رفتار و گفتار، تصمیم‌گیری به موقع و سریع و ...

که هیل در این بخش به صورت کامل و با مثال‌هایی خواندنی آن‌ها را توضیح می‌دهد.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

خواندن کتاب «شخصیت مطلوب» را به چه کسانی توصیه می‌کنیم؟

ما در این مقاله فقط قسمت کوتاهی از ۱۳ فصل کتاب موفقیت با هم خواندیم، ولی همانطور که چندین بار تاکید کردیم، برای اینکه بیشتر با فضای کتاب آشنا شوید و مثال‌ها را بخوانید تا نکات راحت‌تر در ذهنتان باقی بماند، حتما کتاب «موفقیت» نوشته‌ی «ناپلئون هیل» را مطالعه کنید.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.