کتاب صوتی پاکسازی ذهن

لوییز هی
 • مترجم: آتوسا قلعه
 • گوینده: ناهید حجت پناه
 • مدت زمان: 1 ساعت و 12 دقیقه
 • ناشر صوتی: رادیو مثبت
(دیدگاه 3 کاربر)

68,000 تومان

آنچه خواهید شنید

معرفی کتاب صوتی «پاکسازی ذهن»

 

ما افکارمان هستیم! نمی توانیم چیزی را تغییر دهیم اگر نتوانیم فکر خود را تغییر دهیم.

 • چگونه مي‌توانیم افكار و باورهاي محدود كننده قديمي و كهنه خود را تغيير دهيم؟
 • آيا تغيير باورها و افكارهاي پوسيده در پيشرفت و موفقيت تاثير گذارند؟
 • چه چیزی باعث شده نسبت به زندگی خود حس ناامیدی داشته باشیم؟

از وقتی که کمد لباس خود را تمیز کرده‌اید ، مدت زمان زیادی گذشته است؟ بیشتر ما کمدهای خود را با لباس‌های زیادی پر کرده‌ایم و حتی بسیاری از آن‌ها را دیگر نمی پوشیم. یکی پس از دیگری به کمد داخل اتاق‌مان، لباس اضافه می کنیم و بعد شکایت می کنیم که دیگر اتاق کمد ما جایی ندارد. ما فقط اضافه می‌کنیم، اما فراموش می‌کنیم که باید لباس‌هایی را نیز از کمد خارج کنیم.

کمدها را می‌توان سمبل ذهن دانست. یک کمد شلوغ می‌تواند به معنای یک ذهن آشفته باشد.

تصویر کتاب صوتی پاکسازی ذهن لوییس هی

همه‌ی آدم‌ها افکار و در واقع دید متفاوتی به زندگی و افراد پيرامون خود دارند، هرکدام از این باورهای متفاوت، پیامدها و اتفاقات مختلفی را خلق می‌کنند. برخي از افراد به صورت مداوم خود را به خاطر موقعيت‌های سخت و مشكلاتي كه دارند، سرزنش مي‌كنند و رفته رفته به سمت نا اميدی پيش مي‌روند. اين افكار در ذهن آن ها، ريشه دار می شوند و به صورت نا خود آگاه به يك نیروی حقیقی در زندگي‌ تبدیل می شوند.

برای رهايي از اين افكار پوچ، مضحك و محدود كننده به گفته‌ی لوییز هی نياز به پاكسازی ذهن داريم.

یک تمرین خوب تمیز کردن کمد است و ضمن انجام این کار ، با خود بگویید: من کمدهای ذهنم را نیز تمیز می‌کنم. همه چیز را از کمد بردارید. هر مورد را بررسی کنید و از خود بپرسید ، "آیا این مورد هنوز مفید است؟" یا ، "آیا من در شش ماه یا سال گذشته از این مورد استفاده کرده‌ام؟" "آیا باید این مورد را حفظ کنم؟ قادر به جایگزین کردن آن هستم؟ "

برای اینکه بتوانید فضای جدیدی فراهم کنید؛ خواه لباس جدید باشد یا افکار و ایده های جدید، باید بخشی از فضا را خالی کنید. این موضوع در مورد موارد جسمی و همچنین ایده های ذهنی نیز صادق است.

اگر شما فردی هستيد كه همواره با افكار نا اميد و مضحک، زندگي خود را سخت كرده‌ايد، پس با گوش دادن به كتاب صوتي پاكسازی ذهن، تمامي انرژی های منفی را از خود دور كنید.

اینفوگرافی کتاب صوتی پاکسازی ذهن لوییز هی

لوییز هی يكي از نويسندگان موفق آمريكایی است كه در زندگی بارها شكست خورده اما با قدرت تحول انديشه، توانست تفكری نو و خوش‌بينی را فرا گرفته و زندگی خود را تغيير دهد.

او معتقد است با تحول انديشه می توان از پس تمامی مشكلات جسمی و روحی برآمد و با تمرين و قدرت ذهن، زندگي خود را دگرگون ساخت.

لوييز هی در كتاب صوتی پاكسازي ذهن که یکی از پر فروش ترین کتاب های آمازون نیز می باشد، به تشريح روش‌ها و تمريناتی جهت دستيابی به زندگی موفق، بررسي باورهای غلط و محدود كننده و پاكسازی آن ها می پردازد.

 شنیدن کتاب صوتی پاكسازی ذهن چه سودی برای شما خواهد داشت؟

پاكسازی ذهن كتابی است كه همه افرادی كه به دنبال پيشرفت و رهايی از باورها و افكار محدود كننده و پوچ هستند، پيشنهاد می شود؛ چرا كه پس از شنيدن اين كتاب صوتي، تكنيک ها و راه‌كارهای درست كنترل ذهن و تحول انديشه را فرا مي‌گيريد.

در اين كتاب صوتي به ابتدایی ترین مرحله تا رسیدن به مرحله‌ي آخر يعني پاكسازي ذهن از باورهاي غلط در هر زمان اشاره شده است. این کتاب صوتی همچنین به تکنیک های تمرين آيينه،‌ بررسي باورهاي محدود كننده، برقراری روابط درست، نوشتن و نحوه‌ی درست انجام دادن و عمل کردن به هر یک از موارد ذکر شده پرداخته است.

مفاهیمی که در این کتاب صوتی با آن آشنا می شوید:

 1. افكار منفي، كهنه و باورهاي احمقانه در مقابل مشکلات، هیچ پشتیبانی از فرد نمي‌كنند.
 2. کائنات ما را برای رسیدن به هرچیزی که به آن فکر می‌کنیم و باور داریم حمایت مي‌كنند.
 3. کائنات هیچوقت ما را قضاوت نمی‌کنند و افكار غلط يا صحيح ما را بررسي نمي‌كنند.
 4. سيستم باورهاي ما در زمان بچگي شكل گرفته‌اند و در طول زمان و ادامه دادن به همان افكار، زندگي ما شكل گرفته است.

برای رسیدن به قدرت تحول انديشه باید یک فرآیند پیوسته و همیشگی در یادگیری، پیشرفت و توسعه داشته باشید. به یاد داشته باشید که هر روزه هزاران نفر به دلیل نداشتن باورهاي درست و کافی در زندگي شکست می خورند، از این رو سعی کنید تا حداقل یک بار به کتاب صوتی پاكسازي ذهن اثر لوييس هي گوش دهید تا به مشکلات خود در راه رسیدن به پله های موفقیت و اوج پایان دهید. این کتاب صوتی همچنین به شما در ايجاد افكار مثبت،‌ قبول كردن مسئوليت زندگي و همچنین نحوه درست ارتباط برقرار کردن با خود و كنترل ذهن، کمک می کند.

 

دیدگاه کاربران

 1. biubhbu گفته:

  خوب بود بخرید

 2. vahidsajad22 گفته:

  ممنون از رادیو مثبت بابت تولید این محصول

 3. کاربر 4694676 گفته:

  کتاب جالبی بود با اینکه زمانش کم بود ولی نکات خوبی ازش یاد گرفتم به بقیه هم پیشنهاد میکنم