کتاب صوتی هک رشد

رایان هالیدی
 • مترجم: آتوسا قلعه
 • گوینده: مهیار ستاری
 • مدت زمان: 2 ساعت
 • ناشر صوتی: رادیو مثبت
(دیدگاه 2 کاربر)

68,000 تومان

آنچه خواهید شنید

معرفی کتاب صوتی «هک رشد»

چگونه از هیچی به همه چیز برسید!

 • منظور از هک رشد یا Growth Hacking چیست؟
 • چگونه می توان هر محصولی را در بازار فروخت؟
 • تفاوت بازاریابی سنتی و نوین در چیست؟

مهم نیست که یک کسب و کار کوچک داشته باشید یا بزرگ، چیزی که در کسب و کارهای امروزی تاثیر گذار است، تعیین مسیر و بازاریابی آن است. بازاریابی برخلاف تصور مردم، یک شغل راحت و بدون دردسر نیست، بازاریابی یک حرکت رو به جلو برای کسب موفقیت و درآمد بیشتر است. هک رشد یعنی میانبر زدن از شیوه‌های معمول بازاریابی و جلب کاربر، به شیوه‌هایی سریع‌تر، کارآمدتر و کم‌هزینه‌تر و هکر رشد کسی است که فکر و ذکرش متوجه رشد کسب‌و‌کار است.

در واقع برای رسیدن به پله­ های موفقیت در بازاریابی باید یک هک رشد قوی باشید تا بتوانید بازاریابی را به روشی کاملا قابل ارزیابی، قابل پیگیری و مقیاس پذیر  انجام دهید

اگر هر بازاریاب، چند هدف را برای تبدیل کاربر به مشتری مطرح کند و آن ها را پرورش بدهد، می تواند کارهای فوق العاده­ای انجام دهد. پس اولین گام، شناخت مشتریان و یافتن آنها برای کسب موفقیت­ های بیشتر و افزایش اثر بخشی است.

اگر تمایل دارید در شغل و تجارت خود جهش ایجاد کنید حتما شنیدن این کتاب صوتی را در اولویت کارهای خود قرار دهید.

اینفوگرافی کتاب صوتی هک رشد رایان هالیدی

برای حل مشکلات موجود بر سر راه بازاریابان و رسیدن به قله های پیشرفت و درآمد به گفته­ ی رایان هالیدی، نیاز به مدل ذهنی جدید است. از این رو برای رسیدن به این مدل ذهنی جدید و برتر، بهتر است از کتاب صوتی او به نام هک رشد کمک بگیرید.

رایان هالیدی، نویسنده، بازاریاب و کارآفرین آمریکایی است و کتاب او به نام هکر رشد به عنوان برترین کتاب سال 2014 منتشر شد و به زبان های مختلف ترجمه گردید. این کتاب صوتی از کتاب های پرفروش آمازون می باشد. او این کتاب را با توجه به تجارب و علم نوین خود در زمینه­ ی بازاریابی به تحریر در آورد.

او معتقد است که بازاریابی سنتی و توجه به برندینگ منسوخ شده و در بازاریابی باید به مدل ذهنی نوین، نو آورانه و تمرکز بر معیارهای قابل اندازی گیری و تشخیص مشتریان و یافتن آنها توجه کرد.

هالیدی در کتاب صوتی هک رشد، به تشریح روش­ هایی جهت دستیابی به موفقیت بیشتر، یافتن مشتریان و شناسایی آنها، معیارهای قابل اندازه گیری و پیگیری، رابط برنامه نویسی، تبلیغات کلیکی، استفاده از ایمیل ها و از همه مهم تر تولید کاربران بیشتر پرداخته است.

عکس داخلی کتاب صوتی هک رشد رایان هالیدی

شنیدن کتاب صوتی هک رشد چه سودی دارد؟

کتاب صوتی هک رشد برای همه ­ی افرادی که به دنبال پیشرفت و موفقیت در بازاریابی هستند و همچنین کار آفرینان کسب و کارهای کوچک و بزرگ، پیشنهاد می شود؛ چرا که پس از شنیدن این کتاب صوتی، تکنیک ها و راه کارهای درست بازاریابی و جذب مشتری را خواهید آموخت.

در این کتاب صوتی سعی شده تا از موثرترین و برترین روش های بازاریابی و مطالعات موردی جهت نشان دادن تکنیک های هک رشد استفاده شود. این کتاب صوتی همچنین به تکنیک های جدید در بازاریابی، نمایش کسب و کار، بهبود عملکرد در فروش، کار هدفمند و از همه مهم تر شناخت درست مسیر در راه بازاریابی حرفه ای و رسیدن به قله های موفقیت و اوج کمک می کند.

مفاهیمی که در این کتاب صوتی با آن آشنا می شوید:

 1. ساخت ماشین بازاریابی برای کسب درآمدهای میلیون دلاری
 2. تمرکز بر شناخت مشتریان، یافتن آنها و بهینه سازی و حفظ مشتری در مدل جدید ذهنی
 3. بازاریابی هک رشد و تناسب با بازار و نیازهای مردم
 4. شناخت مسیر و طرز تفکر درست، خلاقانه و برنامه ریزی شده برای یافتن راه
 5. فراگیر کردن محصول و تبلیغات درست و هدفمند

برای رسیدن به هک رشد باید از ابتدای تولید محصول کار خود را آغاز نمایید و شروع به استفاده از روش های نوین و مدل های ذهنی جدید کنید. به یاد داشته باشید که استفاده از روش های منسوخ برندسازی و توجه بر آگهی های سنگین بازرگانی در بازاریابی سنتی، باعث می شود تا بسیاری از کسب و کارها شکست خورده و در راه رسیدن به موفقیت ناکام بمانند. از این رو سعی کنید تا با گوش دادن به کتاب صوتی هک رشد اثر رایان هالیدی به مشکلات خود در راه رسیدن به موفقیت و پله های اوج پایان دهید و گامی نوین در جذب مشتریان و رسیدن به درآمد میلیون دلاری آغاز کنید. این کتاب صوتی همچنین به شما در یافتن هک رشد مخصوص خود، تبلیغات نوین و کم هزینه، به کار بردن رابط برنامه نویسی در جذب مشتریان، جذب افرادی علاقه مند و وفادار و راه اندازی وبلاگ مخصوص برای برقراری ارتباط درست با مشتریان، کمک می کند.

دیدگاه کاربران

 1. vahidsajad22 گفته:

  من با تخفیف خریدم بد نیست کتابش

 2. کاربر 4694676 گفته:

  خوب بود نسبتا خوشمان امد