کتاب صوتی همسایه میلیونر

توماس جی استنلی
 • مترجم: آتوسا قلعه
 • گوینده: محسن زر آبادی
 • مدت زمان: 1 ساعت و 44 دقیقه
 • ناشر صوتی: رادیو مثبت
(دیدگاه 4 کاربر)

68,000 تومان

آنچه خواهید شنید

معرفی کتاب صوتی «همسایه میلیونر»

 • آیا افراد متوسط با درآمد عادی می توانند ثروتمند شوند؟
 • چگونه می توان توانایی ثروت اندوختن را آموخت؟
 • ثروتمندان واقعی چه کسانی هستند؟
 • روش و سبک زندگی ثروتمندان چگونه است؟

بسیاری از افراد در دنیا رویای ثروتمند شدن و رسیدن به اهداف‌شان را دارند. ولی با دریافت اولین حقوق و دغدغه های موجود بر سر راه زندگی، انگیزه‌ی لازم جهت دنبال کردن رویاهای خود را از دست می دهند. و به زندگی عادی و بدون برنامه ریزی خود ادامه می دهند؛  تا جایی که حتی هزینه‌ی کافی برای سپری کردن دوره‌ی پیری خود ندارند.

هر انسانی با هر مقدار حقوق و دستمزد دریافتی، اگر به باورهای خود ایمان داشته باشد، سبک زندگی و پول خرج کردن خود را تغییر دهد، دیر یا زود به رویاهای خود خواهد رسید. از این رو برای ثروتمند شدن نیازی به دریافت ارث، امضای یک قرارداد میلیاردی و برنده شدن در یک قرعه کشی نیست.

اینفوگرافی کتاب صوتی همسایه میلیونر توماس جی استنلی

برای رسیدن به توانایی ثروتمندی، سرمایه گذاری و دستیابی به موفقیت و کنترل زندگی، از کتاب صوتی همسایه میلیونر اثر توماس جی استنلی کمک بگیرید.

توماس جی استنلی یکی از برترین نویسندگان و نظریه پردازان آمریکا بوده که با کتاب های خاص خود باعث شد تا دنیا را به سمت خود بکشاند. او علاوه بر نویسندگی و نظریه پردازی یک استاد، مشاور و فروشنده نیز بوده است.

او معتقد است که ثروت تنها از نسل های گذشته یا ارث دیگران به فرد نمی رسد بلکه استعداد ثروت اندوزی و سرمایه گذاری مناسب و صحیح باعث ثروتمند شدن افراد می شود.

توماس جی استنلی در کتاب صوتی همسایه میلیونر، به تشریح روش‌ها و تکنیک های سرمایه گذاری و ثروت اندوزی در غالب توضیحات گسترده و مثال پرداخته است.

 

شنیدن کتاب صوتی همسایه میلیونر چه سودی دارد؟

کتاب صوتی همسایه میلیونر به همه‌ی افرادی که به دنبال کشف راه های پولدار شدن می گردند پیشنهاد می شود، چرا که پس از شنیدن این کتاب صوتی با تکنیک ها و راه کارهای درست ثروتمند شدن، صرفه جویی، ثروت اندوزی کارآمد، برنامه ریزی، کار، سرمایه گذاری و مصرف متعادل، مدیریت مالی و ثروت اندوزی، آشنا می شوید.

در این کتاب صوتی به اطلاعات بسیار ارزشمندی پرداخته شده است که مطمئنا تمایل دارید چندین بار آن را بشنوید. کتاب صوتی همسایه میلیونر در مورد نحوه‌ی صحیح تربیت فرزندان موفق به شما نکات ارزشمندی آموزش می دهد. اینکه چگونه درآمد بیشتری کسب کنید، فرصت های مناسب بازار را تشخیص دهید.

اگر هنوز به استقلال مالی نرسیده اید شنیدن این کتاب صوتی را از دست ندهید. همچنین کتاب صوتی همسایه میلیونر به شما در بررسی و برنامه ریزی تصمیمات سرمایه گذاری در آینده، انتخاب شغلی مناسب روحیات و استعدادتان و راه های صحیح مصرف کردن زمان، انرژی و پول کمک زیادی خواهد کرد.

مفاهیمی که در این کتاب صوتی با آن آشنا می شوید:

   1.  تربیت صحیح فرزندان موفق و تامین نکردن هزینه های زندگی و خود کفا بودن آنها
   2. پیدا کردن فرصت های ماهرانه و مناسب بازار
   3. انتخاب شغل و موقعیت مناسب مالی و اسقلال مالی
   4. زمان، پول و انرژی خود را صرف ثروت اندوزی بیشتر کنید
   5. روش های سرمایه گذاری و مثال های کارآمد
   6. استقلال مالی مهمتر از موقعیت اجتماعی

برای ثروتمند شدن باید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود تلاش کنید. به یاد داشته باشید که هر روزه افراد زیادی هستند که با بی توجهی به آینده و دوران پیری خود مجبور به زندگی در فقر می شوند. از این رو سعی کنید تا حداقل یک بار به کتاب صوتی همسایه میلیونر اثر تام استندلی گوش دهید تا به مشکلات خود در راه رسیدن به ثروتمندی، سرمایه گذاری و پله های موفقیت پایان دهید. این کتاب همچنین به شما در سرمایه گذاری درست، انتخاب شغل مناسب، یافتن فرصت های بازار، روش های سرمایه گذاری، اختصاص زمان و پول و انرژی به کارهایی که باعث ثروت اندوزی بیشتر می شود و تربیت فرزندان موفق نیز کمک می کند.

 

دیدگاه کاربران

 1. jalili.peyman.2014 گفته:

  هرکس هم فکر می کنه بی محتوا بوده مسلما درکی از اقتصاد نداره!

 2. jalili.peyman.2014 گفته:

  عالی

 3. zmahdiagha گفته:

  کتاب فوق العاده بی محتوا بود .واقعا پشیمون از پولی که پرداختم و راضی نیستم.

  • biubhbu گفته:

   سلام و قت بخیر دوست محترم و تشکر که نظرتون را به ما منتقل کردید .کتاب همسایه میلونر یکی از معروفترین کتابهای دنیا در حوزه ثروت هست .اگر این سبک کتابارا پیگیر باشید مسلما میشناسید و نیاز به توضیح ما نیست و با یه سرچ در اینترنت هم مشخص‌هست

   اینکه شما به نظرتون محتوای خوبی نداشته نظرتون محترمه

   بابت نارحتی شما بابت هزینه مبلغ کتابرا به کیف‌پول شما برگشت میدیم که بتونید محصول دیکری‌تهیه بفرماید به حای این کتاب و امیدواریم بتونیم شرایطی را فراهم کنیم که تجربه بهتری داشته باشید از محصولات ما

 4. علیرضا ثنایی فرد گفته:

  کتاب عالی هست. حتما گوش کنید