کتاب صوتی هفت گام برای بازاریابی شبکه‌ای حرفه‌ای

اریک وارن
  • مترجم: آتوسا قلعه
  • گوینده: محسن زر آبادی
  • مدت زمان: 168 دقیقه
  • ناشر صوتی: رادیو مثبت

48,000 تومان


 

آنچه خواهید شنید

 

امروزه اینترنت نقش بسیار مهمی در زندگی مردم ایفا می کند. با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از مشاغل نیز تغییر کرده اند. یکی از حرفه هایی که این روزها اسمش را زیاد می شنویم، بازاریابی شبکه ای است. شرکت ها و کارخانه های زیادی به دلیل مزایای بازاریابی شبکه ای، برای فروش محصولات و خدماتشان از این شیوه استفاده می کنند، علاوه بر این بسیاری از مردم در این حوزه مشغول به کار هستند. 

کتاب هفت گام برای بازاریابی شبکه ای از اریک وور کتابی کامل و کاربردی در حوزه ی بازاریابی شبکه ای است. این کتاب به ما یاد می دهد چگونه می توانیم یک بازاریاب شبکه ی موفق باشیم. اریک وور هفت تکنیک و مهارت کاربردی درباره ی نحوه ی فروش و معرفی محصولات، خدمات و حتی کسب و کارها  ارائه می کند.

 

اریک وور در کتاب هفت گام برای بازاریابی شبکه ای توضیح می دهد که برای حرفه ای شدن در این حوزه باید چه کار کرد. او می گوید که برای متخصص و حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای باید چندین سال تلاش کرد، مهارت های این شغل را به خوبی یاد گرفت و آنها را به بهترین شکل به کار بُرد.

اریک وور علاوه بر اینکه نویسنده ی این کتاب است، یکی از ثروتمندان و مهم ترین افراد در حوزه ی بازاریابی شبکه ای نیز محسوب می شود. درآمد او چیزی حدود ۱۵ میلیون دلار است.

او در این کتاب سعی کرده که تجربیات چند ساله ی خودش را با بیانی ساده مطرح کند تا کسانی که به دنبال حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای هستند، بتوانند به موفقیت برسند.

وور عقیده دارد که اگر او توانسته به این جایگاه برسد، پس هر انسان دیگری هم می تواند. همین جمله باعث می شود که خوانندگان کتاب با شور و اشتیاق مفاهیم را یاد بگیرند و آنها را اجرا کنند.

کتاب هفت گام برای بازاریابی شبکه ای از اریک وور به شما کمک می کند تا در کارهایتان حرفه ای باشید. فرقی نمی کند چه شغلی دارید، از پزشک و نجار و ورزشکار گرفته تا مهندس و وکیل و هنرمند؛ حرفه ای بودن یکی از مهم ترین عواملی است که باعث پیشرفت انسان ها می شود. اما همانطور که از اسم این کتاب مشخص است، همه ی کسانی که در حوزه ی بازاریابی شبکه ای مشغول به کار هستند باید این کتاب را مطالعه کنند تا مهارت های این شغل را یاد بگیرند و بتوانند یک بازاریاب حرفه ای شوند.

 در این کتاب چه می اموزیم

✅ چگونه چشم اندازهای کاری و مشتریان احتمالی‌مان را به درستی شناسایی کنیم.

✅ چگونه محصولات و خدمات خود را به مشتریان معرفی کنیم.

✅ چگونه محصولات‌مان را به بهترین نحو بفروشیم.

✅ چگونه مشتریان خود را نگه داریم.

✅ به مشتریان خود کمک کنیم تا خودشان هم فروشنده و یا پخش کننده‌ی محصولات و یا خدمات باشند.

✅ روش‌های فروش و جذب مشتری را به زیر شاخه‌های جدید خود توضیح دهیم.

✅ چگونه با تبلیغات گسترده و کارآمد بتوانیم پیشرفت کنیم و گروه کاری‌مان را بالا ببریم.

این تنها بخشی از مفاهیمی بود که با خواندن کتاب «هفت گام برای بازاریابی شبکه‌ای حرفه‌ای» از اریک وارن یاد می‌گیریم. نویسنده در این کتاب می‌گوید: اگر دوست دارید در بازاریابی شبکه‌‌ای مشغول به فعالیت شوید، مثل حرفه‌‌ای‌ ها کار کنید. مثل هر حرفه‌‌ی دیگری، نیاز دارید که چندین مهارت را یاد بگیرید.

 

نظرات برخی از افراد صاحب نام درباره‌ی این کتاب

همانطور که پیش‌تر گفته شد، کتاب «هفت گام برای بازاریابی شبکه‌ای حرفه‌ای» یک راهنمای عملی با ترفندهایی مفید است. بسیاری از افراد موفق، صاحبان کسب و کارها و میلیونرها این کتاب را خوانده‌اند و درباره‌ی آن نظر داده‌اند:

✅ کتاب «هفت گام برای بازاریابی شبکه‌ای حرفه‌ای» از اریک وارن یک کتاب مرجع و بسیار قابل احترام در حوزه‌ی بازاریابی شبکه‌ای است. اریک وارن از ۲۵ سال تجربه‌ی خود در این حرفه استفاده کرده است و کتابی کامل و جامع نوشته است.

با خواندن کتاب او می‌توانید مسائل زیادی را یاد بگیرید و از آن‌ها در پیشرفت کارتان استفاده کنید. اگر می‌خواهید موفق شوید، اگر در حرفه‌ی بازاریابی شبکه‌ای جدی هستید، این کتاب را به عنوان کتاب اصلی و مرجع خود در نظر بگیرید!

کریس وایدنر ، نویسنده‌ی کتاب پرفروش هنر تاثیرگذاری

✅ کتاب اریک وارن بهترین کتابی است که من در زمینه‌ی ایجاد یک تجارت بازاریابی شبکه‌ای خوانده‌ام. آن هم از ۲۳ سال پیش، یعنی از زمان پیوستنم به این صنعت.

تاد اسمیت، میلیونر آمریکایی با درآمدی حدود ۲۵ میلیون دلار

✅ من کتاب‌های زیادی درباره‌ی حرفه‌ی شگفت انگیز بازاریابی شبکه‌ای خوانده‌ام، اما کتاب «هفت گام برای بازاریابی شبکه‌ای حرفه‌ای» یکی از بهترین کتاب‌ها در این حوزه است. اریک وارن که خودش نیز در این حرفه بسیار موفق است، این کتاب را نوشته و به آن اعتبار داده است. او در کتابش با زبانی ساده و مثال‌هایی کاربردی به شما کمک می‌کند تا بتوانید در بازاریابی شبکه‌ای حرفه‌ای شوید. اگر شما هم در حوزه‌ی نتورک مارکتینگ فعالیت می‌کنید، خواندن این کتاب برای شما ضروری است. از اریک وارن متشکرم که ابزاری ساده برای رسیدن همه به موفقیت را به وجود آورد.

کتی کووِر ، مالک شرکت بین‌المللی ایزاژنیکس

 

چرا باید کتاب «هفت گام برای بازاریابی شبکه‌ای حرفه‌ای» را بخوانیم؟

شاید با دیدن اسم کتاب فکر کنید که کتاب «هفت گام برای بازاریابی شبکه‌ای حرفه‌ای» فقط به درد کسانی می‌خورد که یا بازاریابی شبکه‌ای می‌کنند یا می‌خواهند وارد این حرفه شوند. اما کتاب اریک وارن می‌تواند برای همه‌ی کسانی که می‌خواهند در شغل خود موفق باشند، مفید است.

مهارت‌هایی مثل معرفی محصول، پیدا کردن مشتری، ترفندهای فروش و تبلیغات، روش‌های نگه داشتن مشتریان و … از جمله موضوعاتی است که با خواندن این کتاب یاد خواهید گرفت. پس اگر یک بازاریاب شبکه هستید که خواندن این کتاب برای شما ضروری است، ولی اگر در این حوزه هم فعالیت نمی‌کنید ولی به دنبال پیشرفت در کارتان هستید خواندن کتاب «هفت گام برای بازاریابی شبکه‌ای حرفه‌ای» از اریک وارن را از دست ندهید.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.