کتاب صوتی قدرت تمرکز

دنیل گلمن
 • مترجم: فرشید نادری نژاد
 • گوینده: مهراد میر اکبری
 • مدت زمان: 56 دقیقه
 • ناشر صوتی: رادیو مثبت
(دیدگاه 1 کاربر)

68,000 تومان

آنچه خواهید شنید

پرتوهای افکارتان را با ذره بین تمرکز برای رسیدن به اهداف تان متمرکز کنید!

 

 • تا به حال اتفاق افتاده که در جایی حضور فیزیکی داشته باشید اما حواستان به صحبت‌ها و کارهای آنها نباشد؟
 • چگونه می‌توان روی کارها تمرکز کرد؟
 • آیا مغز را می توان به تمرکز کردن عادت داد؟

خیلی از آدم‌ها تنها حضور فیزیکی در یک جمع دارند و زمانیکه با آنها صحبت می‌کنید، اصلا از مباحث آن جمع مطلع نیستند؛ به طوریکه که انگار در جمع حضور نداشتند. این مشکل جدیدا در بین جوانان بیشتر هم شده به طوریکه حتی درگیر کاری که انجام می‌دهند نیستند. حواس پرتی باعث می‌شود تا انسان نتواند به درستی یا با علاقه، کاری را انجام بدهد.

امروزه ابزارها، برنامه‌های مختلف، مشکلات و رویاها باعث شده تا نتوانیم به طور کامل حواس خود را روی کاری که می‌خواهیم انجام دهیم، متمرکز کنیم. از این رو تنها 20 تا 40 درصد از توجه ما به صحبت‌های دیگران، اساتید، کتاب و کامپیوتر است، بنابراین بیشتر وقت‌ها قادر به پاسخ گویی و یادگیری سریع نیستیم.

جهت آشنایی با رویکرد‌ها و استراتژی‌های مورد نیاز جهت کنترل حواس و توجه و تمرکز بر کارها، بهتر است از کتاب قدرت تمرکز دنیل گلمن استفاده کنید.تمرکز در کار، مهارتی است که با تمرین کردن می‌توان به آن دست یافت. در این کتاب صوتی از رادیو مثبت بهترین روش‌های افزایش تمرکز توضیح داده شده است.

دنیل گلمن، یکی از برترین نویسنده‌گان آمریکایی مقاله‌های رفتار مغزی  و هوش هیجانی است. گلمن کتاب‌های بیشماری در زمینه‌ی روانشناسی و هوش هیجانی دارد که تمامی آنها در لیست پر فروش‌ترین کتاب‌های حال حاضر دنیا می‌باشند. او در کتاب قدرت تمرکز، سعی در کمک به جوانان جهت ارائه تکنیک‌ها و روش‌های روانشناسی برای افزایش توجه و حواس آنها به دنیای پیرامون، تحصیل و محیط کاری‌شان است.

گلمن در این کتاب از مثال‌ها، تجارب و عادت‌های ذهنی بیشماری صحبت کرده است. او با ارائه راه حل‌ها و تکنیک‌های مواجه شدن با مشکلات و مسائلی که باعث حواس پرتی می‌شود و قدرت تمرکز را بالا می‌برد سعی کرده تا به شما در حل این مشکل بحرانی کمک کند.

رادیو مثبت جهت افزایش سطح آگاهی و توجه مردم و به خصوص جوانان فایل صوتی این کتاب ارزنده را با صدایی رسا و شیوا در اختیار شما عزیزان قرار داده تا با تمرین تکنیک‌های آن تمرکز و توجه بیشتری به محیط اطراف خود داشته باشید.

شنیدن کتاب صوتی قدرت تمرکز چه سودی برای شما خواهد داشت؟

این کتاب با تجارب، مثال‌ها و تمرینات متنوع سعی در افزایش قدرت تمرکز و توجه شما بر مسائل و مشکلات دنیای اطرافتان دارد. تمرکز حواس به شما کمک می‌کند تا بدانید دقیقا چه اتفاقی در اطرافتان می‌افتد و بتوانید از آن ایده بگیرید و خلاقیت داشته باشید.

پس از گوش دادن به این فایل صوتی با تکنیک‌های لازم برای دور شدن از افکار متفرقه و نامرتبط آشنا خواهید شد. از این رو می‌توانید با قدرتی خارق العاده به یادگیری محیط اطراف خود بپردازید و استرس و فرسودگی را از خود دور کنید تا با سرعتی شگرف به موفقیت و پیشرفت برسید.

با شنیدن کتاب صوتی قدرت تمرکز، خواهید آموخت:

 1. یک رابطه‌ی خوب از چه عناصری ایجاد شده و چگونه می‌توان به این آرامش فکری رسید
 2. چند نوع حواس پرتی وجود دارد و چگونه می‌توان بر آنها غلبه کرد
 3. حالت فرسودگی دقیقا چه زمانی به سراغ‌تان خواهد آمد
 4. رهبران برای تاثیر گذاری بیشتر باید روی چه عواملی تمرکز کنند
 5. برای تصمیم گیری به چه عواملی نیاز دارید
 6. چگونه به حس درونی خود اعتماد کنید تا به موفقیت برسید
 7. چند نوع توجه وجود دارد و فعالیت‌های مغزی را چگونه می‌توان به بالاترین حد خود رساند

با شنیدن فایل صوتی قدرت تمرکز اثر دنیل گلمن، با تفکرات استراتژیک، عادت مغز در برخورد با مسائل و اتفاقات روتین، کنترل پرش ذهنی، یادگیری احساس- اجتماعی، تمرکز درونی و روش‌های افزایش سطح تمرکز بیشتر آشنا می‌شوید. این کتاب به شما کمک می‌کند تا با کنترل ذهن و افکار منفی و پرت خود به سوی موفقیت قدم بردارید و به رویاها و اهداف دور از انتظار خود برسید؛ چرا که با تمرکز حواس قادر به تفکر بر مشکلات محیط اطراف و حل و خلاقیت در رفع آنها خواهید بود. گلمن با رهنمودها، تاکتیک‌ها و تمرینات خاص خود شما را در تمرکز حواس و توجه به محیط پیرامون تشویق می‌کند.

دیدگاه کاربران

 1. علیرضا ثنایی فرد گفته:

  با شنیدن این کتاب صوتی و راهکارهاش تونستم تمرکزم را افزایش بدم