کتاب صوتی جادوی باور داشتن

کلود مایرون بریستول
 • مترجم: تیم ترجمه رادیو مثبت
 • گوینده: محسن زر آبادی
 • مدت زمان: 5 ساعت
 • ناشر صوتی: رادیو مثبت
(دیدگاه 7 کاربر)

68,000 تومان

آنچه خواهید شنید

کتاب صوتی جادوی باور داشتن کتابیه که دید شما را به زندگی عوض میکنه 

بسیار ساده‌تر از آنچه می‌پندارید به هر چیزی که برای زندگی و خوشبختی شما لازم هست خواهید رسید!

 • آیا دانش یا عاملی وجود دارد که به کمک آن بتوان بر مشکلات غلبه کرد و به موفقیت رسید؟
 • از تخیلی قوی برخوردار هستید؟
 • علم باور این قدرت را دارد که هر ناممکنی را ممکن کند؟

اگر انسان باهوش و روراستی هستید و به دنبال افزایش درآمد، ساخت کسب و کار موفق، خرید چند منزل و کلا ثروتمند شدن هستید کتاب صوتی درستی برای شنیدن انتخاب کرده‌اید!

علم باور هیچ محدودیتی ندارد و برای رسیدن به هر هدفی قابل استفاده ا‌ست. باور، باعث خواهد شد به اهداف خود برسید. باور کمک می‌کند تا مردم با درمان‌های ذهنی شفا پیدا کنند یا به موفقیت زیاد یا نتایج خارق‌العاده دست پیدا کنند.

جادوی باورداشتن کتابی انگیزشی نوشته کلود مایرون بریستول است. مردی که نگاهی فرا زمانی داشت و هرگز نوشته‌هایش بوی کهنگی نمی‌گیرد و حتی امروز هم که به این نوشته ها نگاه می‌کنیم به سادگی هماهنگی آن را با نیازهای سده بیست و یک میلادی درک می‌کنیم.

این کتاب بیش از شصت و هشت سال پیش نوشته شده است و این نشان‌دهنده دید عمیق و ژرف نویسنده و آگاهی از آنچه در همه دوره‌ها باید برای رشد و کامیابی به آن توجه کرد، می‌باشد. زیرا از نظر بریستول قانون‌های موفقیت در یک چهارچوب یکسان قرار دارد و تفاوتی نمی‌کند در چه دوره زمانی قرار داشته باشیم.

در کتاب صوتی جادوی باور داشتن از رادیو مثبت شما با مفهوم‌های گسترده‌ای آشنا می‌شوید که نگرش شما را نسبت به کارهایی که برای رسیدن به موفقیت لازم است و در پی آن کسب ثروت و دارایی، دگرگون می‌کند.

بریستول ذهن شما را به چالش می‌کشد و تمرین‌هایی را پیش روی شما می‌گذارد که با انجام آن‌ها می‌توانید دست به سنجش توانایی ذهنی خود بزنید و بفهمید که تا چه اندازه می‌توانید شرایط را آن گونه که می‌خواهید تغییر دهید.

پس از مدتی با دیدن افرادی که به روش پیشرفت بریستول توانسته بودند در مدتی کوتاه به ثروتی افزون دست یابند و از یک فرد با دارایی‌های اندک به کسی با داشته‌های فراوان که در جایگاه ثروتمندان قرار گرفته است تبدیل شوند همگان متوجه شدند شیوه آموزشی بریستول بسیار کارآمد است و این بستگی به مردم دارد که چگونه با آن برخورد کنند و از توان درونی خود بهره گیرند.

بریستول به شما می‌گوید که چگونه از آدمی سرخورده که فکر می‌کند هیچ چیزی برای کامیابی و موفقیت در اختیار ندارد به کسی تبدیل شوید که از دشواری‌های پیش روی خودش سکویی برای رسیدن به موفقیت می‌سازد.

اگر هنگام صحبت با تلفن و یا حتی فکر کردن روی کاغذ خط خطی می‌کنید. بهتر است از این به بعد از روش بریستول پیروی کنید و به جای کشیدن خط‌های بی معنی نشانه "دلار" بکشید و این یعنی یادآوری به خود که مهم‌ترین چیز در زندگی ثروتمند شدن است.

شنیدن کتاب صوتی جادوی باورداشتن برای شما چه سودی دارد؟

کتاب صوتی جادوی باورداشتن در نه فصل ارائه شده است که بریستول با شرح تجربیات زندگی خود مطالب را برای شنونده ملموس‌تر می‌کند.

امروزه بسیاری از مردم در کشور ما با دیدن و خواندن سرگذشت افراد ثروتمند و توانمند و مشهور به این می‌اندیشند که آن‌ها چگونه توانسته‌اند از پله‌های پیشرفت بالا بروند و آیا شدنی است که او هم بتواند به فردی ثروتمند تبدیل شود. بریستول در جادوی باور داشتن کلید این گنج بزرگ را به شما می‌دهد. گنجی به نام فکر و باور که با شنیدن این کتاب می‌آموزید علم باور چگونه کار می‌کند و موتور شتاب دهنده آن به چه صورت توان بیشتری پیدا می‌کند.

با شنیدن این کتاب صوتی خواهید آموخت:

 • کتاب صوتی جادوی باورداشتن به ما یاد میده به ایده‌های منفی فکر نکنید.
 • افکار و اهداف خود را هماهنگ کنید تا انرژی‌ شما متمرکز شده و از این انرژی استفاده نمائید.
 • تکنیک آینه و کارت را به شما آموزش می دهد. همچنین اینکه چطور می توانید افکارتان را منتقل کنید.
 • می آموزید که نباید با تقلید، قربانی فکر دیگران شوید. فکر می تواند زندگی شما را دگرگون کند همانگونه که فکرهای نادرست شما را به عقب خواهد برد.
 • با ارده‌ای قوی از باور خود حمایت کنید تا تبدیل به انسانی تسخیرناپذیر شوید.

برای موفقیت هرگز دیر نیست. مهم نیست در چه سن و سالی هستید یک بار که جادوی باور داشتن را گوش دهید راه هایی را برای کنار گذاشتن باورهای پوسیده خود خواهید یافت و "نتوانستن" را از دایره واژگان خود پاک خواهید کرد و به جای آن با خط درشت می نویسید "من فکر دارم، من باور دارم، پس من می توانم".

دیدگاه کاربران

 1. Mohammad Rahimi گفته:

  این کتاب صوتی اولین کتاب صوتی زندگیم بود با صدای بی نظیر محسن زر آبادی واقعا محشر شد حتما تهیه کنید .
  ممنون از گروه سایت رادیو مثبت

 2. svmd44 گفته:

  واقعا عالی بود ..سپاس از شما.

 3. keyhanforoozan گفته:

  کتاب تاثیرگذار و مفیدی هستش،اما کمی طولانیه.صدای آقای زر آبادی هم که حرف نداره.

 4. hosseinahfw گفته:

  کمی گران اما ارزشمند

 5. moh_mir@hotmail.com گفته:

  کتاب خیلی خوبیه اما سرعت خوندن کتاب,خیلی بالاست , نمیدونم چرا اینیکی رو انقدر هول و تند خوندن و رکورد,کردن , اصلا نمیشه گوش,کرد سردرد گرفتم خواهش میکنم اصلاحش کنید

 6. Vahid2244 گفته:

  این کتاب عالیییییییی بود واقعا ممنون ازتون – من وقتی تخفیف داشتید کلی از کتابارا خریدم و هرکدوما گوش میدم لذت میبرم و دلم نمیاد نیام نظر بدم – مرسی

 7. irangmore گفته:

  با سلام
  لطفا کتاب های زیر رو به صورت صوتی ارائه بدید
  مرسی از شما تیم خوشفکرو قدرتمند

  کتاب مدیریت ژاپنی کایزن
  ثروت ملل از ادام اسمیت
  کلیات اقتصاد از گریگوری منیکو
  سرمایه داری و ازادی
  سرمایه از کارل مارکس
  چرا ملل ها سقوط می کنند
  مسیر بردگی از فردریش
  فکر کردن سریع و ارام از دنیل کانمن
  تلنگر از ریچارد تالر
  اقتصاد فقیر از بنرجی
  سرمایه در قرن ۲۱