بنر صفحه دارن هاردی

زندگی نامه دارن هاردی

دارن هاردی (Darren Hardy)، کارآفرینی است که، در هجده‌سالگی درآمدی بالغ‌ بر یک‌ میلیون دلار در سال رسید. او اولین تجارت خود را در ۱۸ سالگی آغاز کرد. در ماه سپتامبر ۲۰۰۷ او ناشر مجله و مدیای موفقیت شد.
هاردی در بیست‌وهفت‌سالگی مالک شرکتی با درآمد سالانه ۵۰ میلیون دلار بود. او هزاران کارآفرین را راهنمایی کرده، به بسیاری از شرکت‌ها و موسسه‌های بزرگ مشاوره داد و عضو هیئت‌مدیره چندین شرکت مختلف و سازمان‌های غیرانتفاعی متعدد است.

دارن هاردی، به‌عنوان ناشر و دبیر تحریریه مجله موفقیت، در موقعیت منحصربه‌فردی قرار دارد که می‌تواند با کار‌شناسان پیشرو و برجسته در حوزه موفقیت و پیشرفت شخصی مصاحبه کند و بر این لیست بیفزاید. بسیاری از بر‌ترین مدیران عامل، کارآفرینان تحول‌آفرین، ورزشکاران فوق ستاره، هنرمندان برجسته و قهرمانان المپیک که در این مصاحبه‌ها از رازهای موفقیت فوق‌العاده آن‌ها پرده برمی‌دارد و آن را در اختیار عموم قرار می‌دهد.

اشتیاق و علاقه شدید دارن به موفقیت و پیشرفت شخصی، هسته اصلی کسب‌وکار و فلسفه زندگی او را تشکیل می‌دهد. او خودش را متعهد می‌بیند که به دیگران در دستیابی به توانایی‌های بالقوه‌شان کمک کند تا زندگی غنی‌تر و کامل‌تری را تجربه کنند.
در سال ۲۰۱۰ هاردی کتاب اثر مرکب را روانهٔ بازار کرد. اثر مرکب کتابی است که در مورد تأثیر تصمیم‌گیری‌های روزمره بر موفقیت نوشته شده و شامل یک دوره راهنمای کاربردی برای دستیابی به اهداف است. هاردی بعد‌تر در سال ۲۰۱۵ کتاب کارآفرینی به سبک ترن هوایی را، که به تشریح چالش‌های مالکیت کسب و کار برای کارآفرینان می‌پردازد، نوشت.

جملات برگزیده دارن هاردی:
– قبل از هر کاری اهدافتان را تنظیم کنید.
– هیچ چیز مانند موفقیت، به سرازیری شکست نزدیک نیست.
– وجود ثبات و پایداری بزرگ‌ترین عامل برای دستیابی به کلید نهایی و اصلی موفقیت است.
– این پیروزی نیست که همرنگ جماعت باشی. متفاوت، فوق‌العاده و خاص باش.
– هرکسی فرصت خوشبختی دارد. زیرا در ماورای سلامتی ما، شانس با مجموعه‌ای از گزینه‌ها و انتخاب‌های مان به دست می‌آید.
– در واقع، موفقیت عمیق یک فرد، گزینش انتخاب‌های کوچک و زیرکانه‌ای است که با پیوستگی و ثبات در طی زمان تکمیل شده است.

مجموعه کتاب های صوتی دارن هاردی

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و محصولات جدید!

به جمع بیش از ۳۰۰۰۰ عضو خبرنامه رادیومثبت بپیوندید …

کدتخفیف های ویژه اعضای خبرنامه رادیومثبت، امکان پیش خرید محصولات منتشر نشده، اطلاع از محصولات جدید، دریافت پادکست های صوتی رایگان و بیش از اینها ویژه اعضای خبرنامه رادیومثبت

اینستاگرام رادیو مثبت را دنبال کنید!

بنر معرفی اینستاگرام