دارن هاردی / Darren Hardy

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

زندگی نامه دارن هاردی

دارن هاردی متولد ۱۹۷۱ نویسنده آمریکایی و سخنران، مشاور و ناشر سابق مجله «SUCCESS» است. والدینش زمانی که او ۱۸ ماه بود از یکدیگر جدا شدند. مادرش او را نپذیرفت بنابراین دارن هاردی با پدرش زندگی کرد. دارن هاردی دارای شخصیتی است که به راحتی حاضر است سوابق و زندگینامه ی خود را با دیگران در میان بگذارد چرا که مایل است به دیگران بیاموزد که چگونه با وجود ضعف هایی که دارند می توانند موفق شوند و از نقاط ضعف خود را برای دستیابی به قدرت استفاده نمایند و داستان زندگی او می تواند به افراد معمولی بیاموزد که با وجود آنکه شما یک فرد عادی هستید می توانید به شخصیتی منحصر به فرد و خاص تبدیل شوید.
هاردی اولین تجارت خود را در ۱۸ سالگی آغاز کرد. در ۲۰۰۷ او ناشر مجله و مدیای «SUCCESS» شد. این مجله به طور متوسط در هر نسخه بین ۴۰۰۰۰۰ تا ۸۰۰۰۰۰ خواننده داشت. در دسامبر ۲۰۱۵ هاردی اعلام کرد به دنبال فرصت‌های جدید مجله موفقیت را ترک کرده است. پیش از این مدیر شبکه «The Success training network» بوده است.

 

کتاب های دارن هاردی

در سال ۲۰۱۰ هاردی اثر مرکب را نوشت. کتابی که در مورد تأثیر تصمیم‌گیری‌های روزمره بر موفقیت است و شامل یک دوره راهنمای کاربردی برای دستیابی به اهداف می‌باشد. در سال ۲۰۱۵ وی کتاب کارآفرینی به سبک ترن هوایی را نوشت که به تشریح چالش‌های مالکیت کسب و کار برای کارآفرینان می‌پردازد.

از دارن هاردی نویسنده کتاب پرفروش اثر مرکب و مدیر مجله موفقیت success کتاب های زیادی به چاپ رسیده است که از مهمترین آن ها می توان به:

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”64415″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”81138″ img_size=”large”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

راز موفقیت دارن هاردی

دارن هاردی درباره خود میگوید:
وقتی شش سالم بود، خانواده من گاهی اوقات برای اسکی به تاهی میرفتند. غروب بود و من خیلی اشتیاق داشتم تا پدرم رو ببینم. او بالای تپه ای در حال جمع و جور کردن وسایل اسکی خواهرم بود. من اسکی هام رو از پام در آوردم و به سمت پدرم دویدم و فریاد زدم :پدر! پدر! من تمام طول روز رو بدون اینکه زمین بخورم اسکی بازی کردم!
پدرم بدون اینکه به من نگاه کنه گفت: خب، پس تو هیچ پیشرفتی نکردی!
من ایستادم و به او خیره شدم، این پاسخی نبود که انتظارش رو میکشیدم.چند ثانیه ای گذشت، بالاخره به من نگاه کرد و گفت: ببین دارن، اگر نتونی توانایی های فعلی خودت رو پشت سر بگذاری، پس نمیتونی رشد کنی، تو باید زمین بخوری تا پیشرفت کنی، زمین خوردن بخشی از بهتر شدنه![/vc_column_text][vc_column_text]من در طول دوران کودکی و نوجوانی این جمله رو بارها و بارها شنیدم. در گاراژ خانه ما که باشگاه ورزشی خانگی پدرم هم بود روی دیوار با حروف بزرگ سیاه نوشته شده بود: NO PAIN, NO GAIN (نابرده رنج گنج میسر نمیشود) من بسیاری از موفقیت های فعلی خودم رو مدیون این جمله هستم.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

هدف دارن هاردی در زندگی چیست؟

دارن هاردی در واقع یک کارآفرین بسیار بزرگ است که بسیاری از شرکت ها و موسسات بزرگ تحت مشاوره او توانستند به موفقیت های بسیاری دست یابند. همچنین او کارآفرینان بسیاری را راهنمایی نموده و عضو هیئت مدیره شرکت ها و سازمان های خصوصی بسیاری می باشد.

دارن هاردی خودش را متعهد می داند که به افراد در نیل به اهداف و رشد توانای بالقوه شان  کمک کند تا در زندگی بتوانند بسیار موفق تر باشند و افتخارات بیشتری کسب نمایند.

 

به نظر دارن هاردی بالاترین مهارت چیست؟

پیش تر گفتیم که یکی از مهم ترین آثار وی کتاب اثر مرکب است که محتوای آن مربوط به تاثیر نوع تصمیماتی که می گیرید بر موفقیت تان می باشد و راهنمائی های کاربردی برای دستیابی به اهدافتان در این کتاب به شما آموزش داده می شود.

دارن هاردی در یکی از نشست هایش به بحث گسترده ای در زمینه رهبری، موفقیت و انگیزه پرداخته است. نتایج گفتگو با او حاکی از این است که هاردی مهارت های گفتاری عمومی خود را عامل بسیاری از موفقیت هایش دانسته است. وی معتقد است که برای هر رهبر تاثیر گذار در هر زمینه، اولین و مهم ترین مهارت لازم این است که بتواند خوب صحبت کند تا بتواند خوب ارتباط برقرار کند. مهم نیست که شما چه کسی هستید یا چه کاره اید، آنچه مهم است این است که اگر شما نتوانید خوب صحبت کنید، به طور موثر با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و در مقابل شنوندگان با اعتماد به نفس صحبت کنید، موفق نخواهید بود. برای یک رهبر، مهارت های سخنوری جز الزامات کار است.

 

علاقه مندی های دارن هاردی

دارن هاردی یکی از علاقه مندان به سخنرانی های انگیزشی و مشارکت در رسانه ها می باشد و او بهترین نویسنده نیویورک تایمز به شمار میرود. ماموریت دارن هاردی این بود که به طور مثبت بر اینفلوئنسرها تاثیر بگذارد و راهنمائی باشد برای همه ی افرادی که تمایل دارند استثنایی و خاص باشند.

 

زمینه فعالیت دارن هاردی

دارن هاردی یک معلم موفقیت است که به عنوان رهبر اصلی کسب و کارها در زمینه ی رشد و موفقیت صنعت مربوط به آن ها، از ۲۰ سال گذشته تا کنون شناخته شده است. او سه شبکه تلویزیونی موفق که بیش از ۱۰۰۰ شو تلویزیونی تولید می کند را مدیریت می نماید و برای مدت ۸ سال ناشر مجله موفقیت بود و آن را از نو احیا نمود. این باعث شد تا او بتواند به طرز بی سابقه ای به تهیه گزارش، مشارکت و انتشار داستان های کارآفرینان بسیار موفق و رهبران کسب و کار در سراسر دنیا بپردازد افرادی از قبیل ریچارد برانسون، استیو جابز، الون ماسک، جف بیزوس، مارک زوکربرگ و …

از طریق این موقعیت خاص دارن هاردی توانست از استراتژی ها و متدهایی که منجر به بسیاری از موفقیت های مردم سراسر دنیا می شود پرده برداری کند و آن ها را با عوامل موفقیت فردی و کشفیاتش درآمیخت و هم اکنون در تلاش است تا اهداف خود را برای دستیابی به موفقیت جهانی محقق نماید.

هاردی میگوید: “بدبختی شما مزیت شماست. باید در راستای خلاص شدن از مشکلات حرکت کنید. به شدت وابسته به خود و هدفگرا باشید و همیشه برای رسیدن به نتایج ایده آل تلاش کنید”. در واقع نتایجی که هاردی به دست آورده است بسیار خارق العاده است. او از سن ۱۸ سالگی تا کنون مرتبا در حال به دست آوردن موفقیت است و در حال حاضر نیز کتاب جدید خود با نام ترن هوایی کار آفرینی می باشد. امروز، مردی که فقط یک ترم کالج را گذرانده است و به گفته ی خودش در یک خانواده سطح پائین به دنیا آمده است و تحصیلات بالایی ندارد، به بیش از ۱٫۵ میلیون نفر در سخنرانی های آزاد خود راهنمائی های لازم را ارائه می دهد. دارن هاردی مرد ثروتمندی است و در حال حاضر حدود ۴٫۵ میلیون دلار دارایی دارد، همچنین در یوتیوب دارای یک کانال شخصی می باشد و در آن مشغول به فعالیت است. در یوتیوب کلیپ ها و ویدئوهای بسیاری از او منتشر شده که دارای بازدید بسیار هستند و در شبکه های اجتماعی منتشر شده اند. او سمینارها و سخنرانی های انگیزشی بسیاری برگزار می کند و از این طریق به درآمد زیادی دست یافته است. همچنین بسیاری از آثار او در وب سایتش به ادرس darrenhardy.com در دسترس می باشد و شما می توانید آن ها را تهیه نمائید.

 

هاردی معتقد است که اکنون بهترین زمان برای پیشرفت است. هاردی می نویسد: “هرگز پیش از این، برای یک فرد معمولی، بدون هیچ امتیاز خاص یا آموزش ویژه و دارا بودن ثروت، فرصت هایی شبیه امروز برای پیشرفت وجود نداشت. اما امروز امکان پیشرفت، تقریبا برای همه ی انسان ها فراهم است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

دوران کاری دارن هاردی

دارن هاردی برای اولین بار کار خود را در سن ۱۸ سالگی آغاز کرد و برای مدت زمان بیش از ۲۵ سال در کسب و کارهای رسانه ای موفق حرف اول را می زد و در سن ۲۷ سالگی به یک مرد میلیونر تبدیل شد. در سال ۲۰۰۱ با جورجیا ازدواج کرد و تا به امروز در کنار او زندگی می کند. در سال ۲۰۰۷ او ناشر مجله موفقیت و رسانه مربوط به آن شد و در سال ۲۰۱۵ اعلام کرد که قصد دارد مجله موفقیت را ترک نماید و دیگر به عنوان ناشر در آن فعالیت نکند و شانس های دیگری برای فعالیت در دیگر زمینه ها برای خود به وجود آورد. دارن هاردی بعد از آن توانست در دو شبکه تلویزیونی شخصی مجری گری نماید. او مجری و منتشر کننده ی شبکه های مردمی و رئیس شبکه آموزشی موفقیت شد و از همه مهم تر او برای نشر کتاب اثر مرکب شهرت یافت و هنوز هم در بسیاری از مکان ها در سراسر دنیا این کتاب را یکی از مهم ترین آثار او به شمار می آورند. دارن هاردی برنده ی جایزه مستر آو اینفلوئنس شد، که توسط انجمن سخنگویان بین المللی طراحی شده بود. همانطور که گفته شد او یکی از بزرگ ترین نویسندگان جهان است.

مجله موفقیت، یک مجله مرتبط با بیزینس و کسب و کار می باشد که شامل نصایح و راهنمایی های تجربی توسط دیگر کارآفرینان می باشد. این مجله به طور ملی انتشار یافت و دارای بیش از ۷۹۹۰۰۰ خواننده از سراسر جهان می باشد. دارن هاردی یک نیروی پشتیبان قدرتمند در مجله ی SUCCESS می باشد که به عنوان ناشر و ویراستار این مجله مشغول به کار است.

 

 

کلیپ های انگیزشی دارن هاردی

اگر سخنرانی های دارن هاردی را در کانال یوتیوب او تماشا کرده باشید، متوجه خواهید شد که او با اعتماد به نفس کامل و بسیار مسلط صحبت می کند. او به طرز طنز گونه و تفکر برانگیز سخن می گوید. او یک صحنه گردان قوی است که از زبان بدن فوق العاده ای برخوردار است و برای سخن گفتن به هیچ عنوان به متن وابسته نیست. به عبارت دیگر او بسیار تاثیر گذار و مبادی آداب است. او معتقد است که موفقیتش حاصل ۱درصد توانایی طبیعی وجودیش و ۹۹ درصد به علت تلاش فراوان او می باشد.

در گذشته او بر این باور بود که باید از به کار بردن طنز بر روی صحنه اجتناب کند چرا که موضوع بحث های او بسیار جدی هستند. همچنین او از داستان های زندگی شخصی خودش به هیچ عنوان سخن به میان نمی آورد. اما اکنون نظر او کاملا عوض شده است و معتقد است که یک سخنران باید بتواند یک داستان سرای خبره و ماهر باشد. دارن هاردی می گوید، هیچ کس به موفقیت تو توجهی نخواهد کرد مگر اینکه آن ها باور کنند که شما شکست آن ها را درک کرده اید.

تلاش زیاد دارن هاردی برای ارتقا کیفیت سخنرانی های عمومی اش، یک درس ارزشمند برای همه رهبران می باشد. او می گوید  “صحبت کردن برای کسب درآمد هرگز هدف من نبوده است، بلکه سخنوری وسیله ای است برای فعال ماندن شرکت های تجاری من”.

دارن هاردی معتقد است که رهبران و کارآفرینان باید خود را به عنوان قهرمانان برند بدانند که کارمندان آن ها ، مشتریان شان و همکاران از آن ها الهام بگیرند. سخن گفتن یک ابزار بازاریابی است که برند را توسعه داده و آن را قدرتمند می کند. او می گوید صاحبان کسب و کار باید بتوانند از هر فرصتی استفاده کنند تا پیام خود را به بهترین شکل به گوش مخاطبان برسانند.

دارن هاردی می گوید، هرگز اشتباه نکنید، این تفکر غلط است که فکر کنید بزرگترین سخنگویان در مجامع عمومی، با این استعداد متولد شده اند، حقیقت این است که آن ها ساعت ها، هفته ها، ماه ها یا سال ها برای به دست آوردن این مهارت وقت گذاشته و آموخته اند که چگونه خوب سخن بگویند.

به عنوان یک رهبر کسب و کار در صنعت موفقیت برای دو دهه، دارن دارای دسترسی منحصر به فرد به موفق ترین افراد در این سیاره، از جمله ریچارد برانسون، استیو جابز، وارن بوفت، دونالد تامپف، هوارد اشولتز، چارلز شواب، جف بیسوس و خیلی بیشتر بوده است. او اسرار موفقیت خود را کشف کرده است و اکنون آنها را به ما نشان می دهد. دارن مربی بسیاری از مدیران ارشد شرکت ها بوده و در هیات مدیره چند شرکت و سازمان های غیر انتفاعی قرار دارد. همچنین به بسیاری از شرکت های بزرگ راهکار می دهد.

 

چگونه با دارن هاردی در ارتباط باشیم؟

به منظور برقراری ارتباط با دارن هاردی شما می توانید از طریق برنامه رایگان  دارن دیلی (DarrenDaily) با او ارتباط برقرار کنید. برای این منظور باید به سایت DarrenDaily.com وارد شوید و اکانت بسازید و از این طریق با این نویسنده معروف در ارتباط باشید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]