کلی مک گونیگال / Kelly McGonigal

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]کلی مک گونیگال متولد ۱۹۷۷ روانشناس سلامت و استاد دانشگاه استنفورد. او توانایی خود را در این می‌بینند که نشانه‌های روانی و عصبی را به استراتژی‌هایی برای بهبود زندگی شخص تبدیل کند.
از او چندین کتاب منتشرشده که کتاب قدرت اراده در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان قرار دارد. سخنرانی او در مجمع سالانه TED 2013 با عنوان «چگونه با استرس دوست باشیم!» بیش از ۱۰ میلیون بیننده داشت و در فهرست ۲۰ سخنرانی پربیننده TED قرار گرفت.
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”64433″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”64434″ img_size=”large”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]
مک گونیگال مدرک کارشناسی خود را در رشته روانشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته روانشناسی جرم از دانشگاه بوستون دریافت کرد. او مدرک دکترای خود را در رشته روانشناسی سلامت از دانشگاه استنفورد اخذ نمود.

قدرت اراده «WILL POWER» نظریه‌ای که در دانشگاه استنفورد به تدریس آن می‌پردازد، از زبان خود او این‌چنین تعریف می‌گشود: توانایی انجام آنچه واقعاً می‌خواهید انجام دهید زمانی که بخشی از شما میلی به انجام آن ندارد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1501052444895{border-top-width: 2px !important;border-right-width: 2px !important;border-bottom-width: 2px !important;border-left-width: 2px !important;border-left-color: #4f4f4f !important;border-left-style: dashed !important;border-right-color: #4f4f4f !important;border-right-style: dashed !important;border-top-color: #4f4f4f !important;border-top-style: dashed !important;border-bottom-color: #4f4f4f !important;border-bottom-style: dashed !important;border-radius: 4px !important;}”][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1501065002301{background-color: #4c4c4c !important;}”]

نسخه صوتی کتاب های کلی مک گونیگال در سایت رادیو مثبت

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

دیدگاه‌ها 0