زیگ زیگلار / Zig Ziglar

زیگ زیگلار سخنران معروف بین المللی است و استاد انگیزه است که آمریکایی‌ها او را “یکی از تمثال‌های آمریکا” و” میراثی که برای همیشه تاریخ ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد” می‌نامند. زیگ زیگلار استاد انگیزه است که آمریکایی‌ها او را “یکی از تمثال‌های آمریکا” و” میراثی که برای همیشه تاریخ ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد” می‌نامند.

زیگ زیگلار سخنران معروف بین المللی است. دوره “من می‌توانم” او در بیش از ۳۰۰۰ آموزشگاه تدریس می‌شود و صدها کمپانی و شرکت از سی‌دی‌ها، کتاب‌ها و فیلم‌های او برای انگیزده دادن به کارمندان خود استفاده می‌کنند. در سال ۱۹۹۹ زیگلار جایزه استاد تاثیر گذاری را توسط انجمن ملی سخنرانان دریافت کرد.

ده کتاب از بیست و پنج کتاب زیگ زیگلار از جمله پرفروش‌ترین کتاب ها بوده است که به بیش از ۳۶ زبان ترجمه شده‌اند.

سخن زیگ زیگلار
زیگ زیگلار

داستان زندگی Zig Ziglar :

زیگ‌زیگلار از سال ۱۹۷۰ به سرتاسر جهان سفر می‌کرد و به مردم انگیزه تغییر کردن می‌داد. زیگلار به مردم کمک می‌کرد که به موفقیت بلند مدت بر اساس شخصیت ، نگرش و توانایی‌هایشان برسند. زیگلار بر بیش از ۲۵۰ میلیون نفر تاثیر داشته و زندگی آن‌ها را تغییر داده است.

شما می تونید همه چیز در زندگیتون داشته باشید ، اگر به افراد دیگر کمک کنید به‌ آنچه می‌خواهند برسند

اگر مردم شما را دوست داشته باشند به حرف شما گوش می‌کنند ولی اگر به شما اعتماد کنند برای شما کار انجام می‌دهند.

شما برای برنده شدن به دنیا آمده‌اید، ولی برای برنده شدن باید برنده داشته داشته باشید تا برنده شوید، آماده باشید تا برنده شوید و انتظار داشته باشید تا برنده شوید.

 

کتاب های صوتی زیگ زیگلار:

فروشگاه کتاب صوتی رادیو مثبت مرجع فروش کتاب های گویا محبوب ترین آثار zig ziglar نویسنده مشهور کتاب های موفقیت را در اختیار نگاه ارزشمند شما عزیزان قرار داده است.برخی از مهمترین فایل کتاب صوتی زیگ زیگلار عبارتند از:

کتاب صوتی رازهایی برای جذب مشتریان جدید

کتاب صوتی خودباوری و اعتماد به نفس

فایل صوتی چطور قهرمان زندگی خود باشیم

 

نسخه صوتی کتاب های زیگ زیگلار در سایت رادیو مثبت

دیدگاهتان را بنویسید