رابرت کیوساکی / Robert Kiyosaki

آشنایی با رابرت کیوساکی:

رابرت کیوساکیRobert Toru Kiyosaki ) در هاوایی به دنیا آمد و در همان‌جا بزرگ شد. او چهارمین نسل از یک خانواده دورگه ژاپنی–آمریکایی است. خانواده‌اش ترکیبی از مدرسان ممتاز و برجسته مملکت بودند. پدرش رئیس آموزش و پرورش ایالت هاوایی بود. رابرت پس از پایان دوره دبیرستان، در نیویورک به ادامه تحصیل پرداخت و پس از به پایان رساندن دانشگاه، به نیروی تفنگداران دریایی آمریکا پیوست و به عنوان افسر و خلبان هلیکوپترهای سنگین نظامی به ویتنام رفت.

رابرت کیوساکی
سخن رابرت کیوساکی

فعالیت های اقتصادی کیوساکی:

این نویسنده موفق و کارآفرین مشهور پس از از بازگشت از ویتنام مسیر موفقیت مالی و تجاری خود را آغاز نمود.او در اولین گام شرکتی را تاسیس نمود که با بهره گیری از موادی همچون نایلون و ولکرو ،کیف های پول تولید کند.این محصول رابرت کیوساکی را به یکی از موفق ترین کارآفرینان تبدیل کرد.

مسیر موفقیت رابرت کیوساکی:

کیوساکی یک اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانه اقتصادی در دنیاست. وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر بی‌پول تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده است. میلیون‌ها نفر با پیروی از نظرات خلاقانه رابرت کیوساکی توانسته‌اند به موقعیت‌های مالی و اجتماعی خیره‌کننده‌ای در جهان دست یابند.

کتاب های رابرت کیوساکی:

این سخنران و کارآفرین موفق تاکنون بیش از صدها سمینار آموزشی و ده ها کتاب آموزشی با موضوعات روش های ثروتمند شدن، موفقیت در کسب و کار و… تدوین کرده است. پدر پولدار پدر بی پول یک از مهمترین کتاب های کیوساکی است که جزو پر فروش ترین کتاب های جهان بوده است.

افزایش هوش مالی، ثروتمندان به چیزی می اندیشندو معجره موفقیت از دیگر کتاب های محبوب رابرت کیوساکی می باشد.

رابرت کیوساکی

برنده ها از شکست خوردن نمی ترسند، ولی بازنده ها چرا. شکست بخشی از فرایند موفقیت است. کسانی که از شکست دوری می کنند از موفقیت نیز دوری می کنند.
رابرت کیوساکی

– کتاب های صوتی رابرت کیوساکی –