در روزهای سخت زندگی باید یادتان باشد

برای همه پیش می‌آید که در طول زندگی خود کسی  را که دوست داریم، به او نیاز داریم ، یا چیزی که تصور می‌کردیم برایمان می‌ماند را از دست بدهیم. اما همین از دست دادن‌هاست که ما را قوی‌تر کرده و به سمت فرصت‌هایی برای رشد و شادی در آینده هدایت می‌کند.

 

 

دیدگاه‌ها 9

  محمد کاظم روشنی

  بخدا اینقدر که من این رادیو مثبت رو تو جلسه هام تو کلاس هام معرفی کردم که حد نداره.منتظر کارای جدیدم.مرسیییی

   بهتاش فانی

   سلام دوست عزیز
   از این که می بینیم به این سایت اینقدر لطف دارید خیلی خیلی انرژی می گیریم :)

   بهتاش فانی

   خواهش میکنم دوست عزیز. اصلا ما تمام تلاشمون اینه که بتونیم انرژی روزانه ی شما رو زیاد کنیم :) موفق باشید

  محمدحسین پیش بین

  سلام به همه دست اندرکاران سایت رادیو مثبت. واقعا ااز اینفوگرافیک ها و کتاب های صوتی با کیفیت تون لذت می برم من تقریبا تمام کتابهای صوتی رو با کمال میل خریداری کردم و باید بگم که خوانش کتاب ها و انتخاب موسیقی فوق العاده خوبه به طوری که من که به دلیل مشغله کاری معمولا فایل ها رو توی ماشین گوش می دم وقتی که تو ترافیک می مونم یا جایی کارم طول می کشه نه تنها ناراحت نمی شم. بلکه خوشحالم می شم که بالاجبار می تونم فایل های بیشتری رو گوش بدم. بی نهایت سپاسگزارم و برای موفقیت روزافزونتون دعا می کنم و امیدوارم سایت تون هر دقیقه پربازدیدتر از قبل بشه. موفق و پایدار باشید. دوست داشتم به نحوی حمایت خودم رو اعلام کنم.

   بهتاش فانی

   دوست عزیز من به عنوان یک عضو کوچک از رادیو مثبت همیشه از حمایت دوستانی مثل شما خیلی خیلی انرژی می گیرم و برای ادامه کار انگیزه بیشتری پیدا می کنیم .
   موفق باشید و پیروز